Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g147

    újonc

    Sziasztok,

    van egy ASUS Zenfone 2 Z00ABD (ZE551ML) telefonom. A segítségeteket szeretném kérni, mert már az őrület határát súrolom :((( A telefon kezdett lassulni és az akksi is gyorsabban merült, gondoltam frissítem az Androidot mert még a régi 2015-ös volt rajta. Felmentem az Asus honlapra és frissítettem. Bár ne tettem volna…

    A frissítés után két napig tökjól működött minden. Utána a Google Play a következő hibaüzenetet adta amit azóta sem sikerült kiküszöbölni: „Hiba történt a Google szervereivel való kommunikáció során. Próbálja újra később.” Már „minden” az interneten fellehető módszert kipróbáltam:
    - dátum beállítás, google play leállítás, gyorsítótár törlés, stb. Régebbi verziós google play telepítése. (Most egy 13.6.16-os play és egy 14.8.48-as play szolgáltatások van fenn.) Minden hiába.
    - gyári adatok visszaállítása androidból és factory reset is
    - android frissítés újra. Ez van fenn most: CN_2.20.40.197_20160816. De amikor feltettem újra a Google eltűnt. Így apk-t kellett feltennem manuálisan.
    - android frissítés CN-ről VW-re nem sikerült

    De most megállt tudományom és elfogyott az ötletem is. A telefon gyakorlatilag használhatatlan, még névjegyeim sincsenek, mert ahhoz is szinkronizálni kellene. Mivel több, mint két éve jól működött, nemrég vettem bele új akksit… Van ötletetek mit lehet tenni? Tudok telepíteni olyan android verziót ami megoldja a problémát (ha igen hogyan)?

    Köszönöm előre is,
    :R

  • g147

    újonc

    válasz F.E.K.. #36722 üzenetére

    Köszi a topic infót, megnézem hátha...
    Az átjárás érdekes módon nekem egyből működött VW-ről CN-re ota update-el de vissza már nem.
    Pedig én is úgy tudtam, hogy ez nem lehetséges.

Új hozzászólás Aktív témák