Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz profi #69358 üzenetére

    Szia!

    Gondolom az itthon forgalmazott, valamint jobbféle kínai töltőkkel nincs baj... én ezt a mérést azért csináltattam érdeklődésből a tanszéken, mivel a probléma többeknél felmerült a fórumon, majd végül nálam is. Kíváncsi voltam a pontos magyarázatra...

    Puding próbája az evés alapon megy ez a töltőteszt a hétköznapokban... ha töltés közben meggárgyul a telód akkor használj olyan töltőt amivel nem hülyül meg. Bőven lehet, hogy a Zopo-k gyári töltője is jó, majd kiderül számodra, ha befut... Ha meg nem, akkor a fiókból előrántod valamelyik régi telódét, ami már bevált és jó lesz az, ha kisebb, ha nagyobb töltőáramú mint a telód. Ha kisebb akkor lassabban fog tölteni, ha nagyobb akkor meg majd a teló korlátozza a töltőáramot - jó esetben. De a nagyobba gondolom lesz tartalék... őgyis csak ráírtak valamit Kínában a valóságról senki semmi nem tud :)) De a telóra rá kellene írva lennie, hogy mekkora áramot igényel töltésnél... (UMI X1S-ez adott gyári szutyok Addle :C töltő 1 Amperes, a teló meg beérné 850mA-el, egy Sony töltő pont annyit tudott, amit kiástam a fiókból és most béke van, hamar feltölt, nem szórakozik közben)

    * Amúgy aki meg a hálózati visszahatás miatt aggódik (nem mintha ez számítana magánfogyasztóknak, főleg nem ilyen kis teljesítményű kütyüknél ;) ), azoknak az a jó hírem van, hogy nagyjából ugyanakkora felharmonikus tartalommal "szennyezik" a hálózatot a mérések szerint, itt nincs különbség a noname-szotty és a jobbféle megvalósulás között... az egyenirányítást ugyanolyan módon valósítják meg, csak a szűrésnél azt a pár fityinget azért meg kellett spórolni a hasznavehetetlen töltőknél...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák