Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz Ájvé #137465 üzenetére

    Voltam Vodánál is B20 nélküli készülékkel és másfél éve lassan egy T-snél vagyok. Általában ott a 4G a mobil kijelzőjén, nagy vagy kis városban egyaránt van 4G. Kétségtelen, hogy, előfordul, kirándulás során egy település szélén nincs internetem, míg pár utcával beljebb a központ felé már van 3 vagy 4G. Aki épp olyan helyen lakik, ahol csak azzal érhető el internet megérzi a különbséget és neki javasolt, másoknak felesleges. Még a Vodánál rosszabb T-snél sem jelent problémát, akkor sem ha mobilinternettel működő GPS-t használok az országban. Igaz, én nem kapok sokkot, ha egy település szélén megállok egy termálfürdőnél és ott nincs mobilinternetem, míg más sipítozik, mert nem tudja feltolni azonnal a képét a netre. Sőt, egy ismerősöm kis település szélén lakik, ott sincs jó térerő (ott GSM is gyenge, telefonálni sem lehet), de valahogy sosem jelent problémát (nyilván valakinek igen. Nem azt mondom, hogy nincs különbség lefedettség terén, de B20 nélkül is ki lehet használni egy mobiltelefon képességeit. Egyszerűen mérlegelje a vásárló mire is van szüksége.
    Facebook(/net)függő ismerőseimnek nyilván én is B20-as készüléket javaslok, szüleimnek meg a nélküli is tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák