Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Megosztanám veletek a ma kézhez kapott Mlais M52-vel kapcsolatos gondolataimat, hátha érdekel valakit. :) Még friss az ismeretség, ezért nem tudok minden funkcióról beszámolni. Mindennemű sorrendiség nélkül írom, ami eszembe jut:

    - A készülék háza szép, masszív, vékony, és könnyebb, mint amire számítottam. Tökre Xiaomi-nak néz ki. :DDD
    - A kijelző kifogástalan. (Nekem untig elég a HD felbontás, még 6 colon is. :D)
    - Gyors és stabil. Akadást eddig egyáltalán nem tapasztaltam.
    - Van noti LED, ráadásul állítható a színe.
    - A képernyő alatti gombok bántóan erős - inkább piros, mint rózsaszín - fénnyel világítanak. Ez nem tetszik benne. Jobban örülnék, ha egyáltalán nem világítana, vagy ha fehér lenne a világítás. :U
    - A kamera sötétben muhaha képeket készít. Holnap kipróbálom rendesen, napfényben. ;)
    - A hangminőség teszten (agybadugós fülessel hallgattam némi zenét a TeCsőről) elsőre úgy tűnt, hogy "megbukik", majd rájöttem, hogy csak a szoftveres hangminőség-javítást (sic!) kell kikapcsolni, és rögtön jó lesz a hang, csak kicsit halk maxon is. A csatlakozó szabványos. :D A telefonálás minőségére nagyon kíváncsi leszek.
    - Bő 20 perc alatt 5%-ot esett az akku töltöttsége, amit ha parasztba' felszorzok, kijöhet a 6 órás kijelzőidő. :K
    - 4.4.4-es rendszerrel jött, OTA frissítés nincs (még?) hozzá.
    - A szabad RAM-ot az egyik helyen 1,1-nek, a futó progiknál 1,4-nek írja szűz rendszernél.

    Eddig alapvetően tetszik. :)

    Ja, a tartozékok között szokás szerint nincs füles, és plusz képernyőfólia sincs a dobozban, viszont a készüléken alapból fent van egy, hibátlanul, buborékmentesen.

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák