Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz b0bcat #102844 üzenetére

    Király. :C
    Az esti fotókat még ne temesd.
    Én is azt hittem nem tud olyat a telóm, de aztán megtaláltam hol a beállítás hosszú záridőre. (:
    Ha meg a gyári app nem tud olyat akkor 3rd party app...
    (Persze esti_akciófotókat még így sem tud :) )

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

  • Bali222

    tag

    válasz b0bcat #102844 üzenetére

    Az én Mlais m52-m hétfőn jött meg.
    Azóta már próbáltam több romot is. 5.0 még nem stabil, Mlais dolgozik a bugfixelésen, úgyhogy visszaraktam a stock 4.4.4-et. Volt már fent 2 custom rom is, de nem láttam őket jobbnak mint a stock romot.
    - A telefon háza tényleg szép, és vékony. Nekem viszont, ha direktbe elkezdem nyomkodni (átlagos használat mellett nem) akkor egy-két helyen ropogó nyekergő hangot ad a hátlap. Pedig látszatra tökéletesen illeszkedik.
    -A kijelző viszont szerintem is kifogástalan. Nem tudom miért, de nekem szebbnek tűnik a képe, mint a Jiayu G3s-é volt, pedig az 4.5" 720p
    -A kamera nem tökéletes fényviszonyok mellett tényleg szinte használhatatlan. Picit segít, ha a stock kamera appban manuálisan alacsony iso-t állítasz be. Sokkal jobb lesz a lőtt kép, de még mindig nagyon rossz.
    Nappal sem lő túl jó képeket, de azok használhatóak.
    -Hangminőség szerintem is oké, bár elég halk. Szoftveresen rootolás után lehet rajta hangosítani.
    -Nekem még többet volt töltőn a telefon, mint nem, úgyhogy az akksiról egyelőre nem tudok mit mondani. :)
    -A GPS a Jiayu-m után nagyon jó. Gyorsan fixál és pontos.
    + én rendeltem hozzá egy tempered glass screen protectort, de az még nem érkezett meg, ha érdekel, majd írok róla, hogy milyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák