Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz AMD Power #1550 üzenetére

    miért kell előre temetni?
    ez továbbra is Volvo fejlesztés, csak Kínában is fogják gyártani, ennyi
    nem csak a "szemetet" és a hamisítványt készítik ott, jártak már az űrben is, tehát tudnak minőségit is előállítani ha arra van igény, a sok "replika" koppintott autó is szimplán csak azért van, mert annyira gyorsan fejlődik minden, hogy az ipar máshogy nem lenne képes követni, jelenleg a minél gyorsabb fejlődés a cél bármi áron, szerintem néhány év(tized) és talán vissza fog állni ez a tendencia, amikor is lesz idejük rámenni a minőségre, addig meg a hazai piacra gyártsanak olyan és annyi cuccot amire a piacon igény van, ez Európában a szigorú előírások és követelmények miatt úgysem fog elterjedni (már ha konkrétan az autókra koncentrálunk)
    mi meg vesszük tovbábbra is az európai Volvokat, amíg olyan van, nincs gond, és amekkora tőke van Kínában, lehet csak előnyére válik, de pár éven belül ezt úgyis megtudjuk

    a németek is idehozták hozzánk néhány autómárkájuk és rengeteg alkatrészük gyártását, és attól függetlenül, hogy ez is Európa ők is azt mondták akkor, hogy áh ez a keleti blokk, amit itt gyártanak abból nekik ilyen nem kell?
    szerintem ilyen itt sem volt, hiszen szinte minden németnek német autója van amiknek nagy részét (lehet némelyiknél az egészet, nem tudom) itt és a keleti térségben rakták össze

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák