Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz Neil Watts #3589 üzenetére

    Azt kell sajnos, hogy mondjam, hogy TN-esek közül sem egy túl jó darab a kijelzője sajnos. Nekem ezért is van mellette egy S-IPS-es monitor, mert ez igy alkalmatlan komoly munkára.

    Megint más kérdés, hogy ha nem jelennek meg munkáid nyomtatásban, sosem fogsz rájönni, hogy mennyire rossz a kijelzője, mert a webes dolgokat az emberek 90%-a ugyanilyen, vagy rosszabb monitorokon nézi.

    Persze ezt felülbírálhatják az egyéni igények, pl. én nem angyon szeretek TN-es monitor előtt ülni...
    Annyira zavar, hogy emiatt fontolgatom egy új mini beszerzését két monitorral... De egyelőre nem nagyon van erre keretem.

    Aztán persze lehet téged nem fog ennyire zavarni. Nézd meg, ahogy te is mondod, aztán akkor minden kiderül.

    Még ami személyes tapasztalat, hogy sajnos kalibrálni sem nagyon lehet ezt a kijelzőt... Több okból sem. Glossy is, meg RGB-t sem lehet rajta ugyi hardveresen állitni :(

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák