Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Skynet258 #131040 üzenetére

    Na megjött a Gamesir Kaleid, volt szó róla, hogy elég kedveltek a gyártó kontrollerei.

    A szállításról annyit, hogy ment a kínai kavarás rendesen... Szóval előrendeltem, mert csak 30-án jelent meg, én meg 24-én rendeltem. Június 3-án jött is a mail, hogy a szállító (még a kínai) megkapta, hogy fel kell vennie-e a csomagot. Néztem a trackinget napokig, semmi mozgás. Mondom rájuk írok már mi van, kínai írja semmi baj, úton van. Mondom nincs úton, nézd meg a trackinget, el sem indult. Ne aggódjak. Jó nem aggódtam, de vagy 2 nappal később ugyanúgy felvételre várt náluk a csomag. Írok nekik megint, hogy helló van, jajj új a tracking szám, de ne aggódjak, úton van. Új trackingnél ugyanazt látom... Viszont 1 nappal később már valóban felvették a csomagot, és elindult a pakk.
    Végül ma jött meg, 5 nap híján 1 hónap volt tehát rendeléstől számítva, de legyünk korrektek, 30-án jelent csak meg, szóval legyen 19 nap. Hát nem túl gyors, főleg, hogy ők csesztek el valamit aztán ment az ámítás... Csak garanciális kérdésem ne legyen velük. :D

    Maga a kontroller... hát egy álom. Kivettem a dobozból, megnyomtam a gombot, instant orgasm - minden kontrollernek és minden gombnak ilyennek kéne lennie. Feszes, pontos, halkan kattan, de csak a kapcsoló, semmi membrános takony és műanyagos zörgés. Nálam eddig az etalon a PS5 kontroller volt, de most már ez. Tényleg teljesen más érzés ezt nyomkodni. A hall sensor-os ravasz és stick-ek még nem lettek túlzottan tesztelve, kíváncsi leszek ott van-e érzésre valami difi.
    A kinézet szubjektív, szerintem szép, a pilács állítható millió féle színre, pulzálás, fixe, finom átmenetet, tök rendben van. A kontroller frontja átlátszó ami marha szép, ilyen füstüveg szerű - viszont ez olyan szinten fog karcolódni, hogy öröm lesz ránézni egy hónap múlva...
    Ez, és a vezetékes léte miatt tudnék csak negatívat mondani rá, ahogy kijön ebből egy wireless már repülök is rá (hozzáteszem én ezt most a PC-hez vettem, így annyira nem érdekel a kábel). Ár/érték arányban meglehetősen bestbuy cucc. :K

Új hozzászólás Aktív témák