Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz brumi1024 #96287 üzenetére

    Én is ezt tervezem, majd nem sokkal a Scorpio bemutató előtt eladom a One S-t (van hozzá két kontrollerem meg egy-két dobozos játékom) és lecserélem egy PS4 Pro-ra.

    Nem bántam meg, hogy Xbox-ot vettem októberben. Azért történt így, hogy a téli hónapokra az asztali PC kiesésével ne maradjak játék nélkül és ehhez kellett a legminimálisabb befektetés egy viszonylag nagy játékkönyvtárhoz (BF1 bundle + EA Access + GwG + baromi olcsó kulcsok Cdkeys-ről + havertól kaptam egy csomó lemezest).

    Már a megvételkor tudtam, hogy maximum egy évig lesz meg, aztán az új PC érkezése után PS4-re váltok.

    Jó ez így, én majdnem minden ízében imádom az Xboxot, a kontroller mérföldekkel kényelmesebb, a rendszer felületét is jobban szeretem, nagyon tetszik, hogy régiókorlátozás nélkül vásárolhatok olcsó kulcsokat, a GwG játékok is jobbak szoktak lenni és nagy piros pont, hogy a HDD bővítés az tényleg bővítés és nem csere, mint PS4-en.

    Az egyetlen tüske csupán az exkluzívok helyzete. Egyébként hiányozni fog az Xbox, de tényleg.

Új hozzászólás Aktív témák