Új hozzászólás Aktív témák

  • okibots

    aktív tag

    válasz negyven2 #92397 üzenetére

    Találkoztam velük, mert oda vitt a sztori, akkor én is felvettem :D
    Igazából az elején tetszett, hogy ilyen laza, majd ahogy haladt a történet semmit sem komolyodott pedig olyan beszédeket tartottak olyan tétekről dumáltak, hogy csak na...és mégsem sikerült feszülté vagy komollyá, falsúlyossá tenni a az egészet, és olyan hirtelen és könnyedén lett vége a sztorinak, pislognom is kellett kettőt, hogy ez ennyi volt :U

    Megöltem egy halom ember (katonákat, gengszteretek, bandatagokat FBI-osokat), betörtem mindenhova, meghekkeltem az atyaúristent is és semmi tétje nem volt neki, mert anonymusban toltam, de az még hagyján, hogy kifelé nem volt de azért Marcus néha elmoralizálhatott volna azon, hogy az előbb lőttem szitává, robbantottam fel meg 60 embert, talán valami nincs itt rendjén. Néha rászóltak (talán kétszer), hogy nem kéne ölni, és ennyi, de ekkor sem a fő karakter hanem a haver szólt. Csak azért írom ezt mert annyira a "gonosz" ellen küzdöttek, hogy közben semmi más nem számított csak az a cél, hogy legyen döntve ennek a rossz embernek a birodalma, hogy a saját szabályaikat sem tartották be az már mindegy volt nekik. Az alap téma jó volt, a megvalósítás majdnem, az érintett problémák is-is, csak éppenséggel a játékos nem érzete egy percig sem azt, hogy ez a játék mondani is akar valamit. Pedig akart, és ha akart akkor úgy kellett volna a sztorit erősíteni, ha nem akart volna akkor meg a drámai faktort kihagyni belőle, és a hatalmas moralizálásokat. De ez az én véleményem, talán sokat vártam a játéktól miután egy kicsit elkezdett tolni arra fele, hogy vedd komolyan hallod-e, vegyed csak annak :B

    De az is lehet, hogy egy elnyújtott sztorijú, hekkelős autóvezetős hipszter szimulátornak kellett volna végig felfognom, amiben egy gonoszkodó bácsi legyőzése a cél :D

    Ja meg az, hogy meghalt a haverjuk, na mondom most akkor innentől komolyodik a sztori, lesz még nagyobb motiváció, kicsit vagányabbak, tökösebbek lesznek, nem álarc mögé bújnak legalább addig...erre lement a bosszú és onnantól többet sem lett a gyerek megemlítve és tolták a "hippi" szöveget tova :D Mondom az valami, elég hamar kiheverték.

    [ Szerkesztve ]

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

Új hozzászólás Aktív témák