Új hozzászólás Aktív témák

  • Bishi

    tag

    válasz bulikavagyok #68821 üzenetére

    Lehet nem vagyok akkora nagy játékos, hogy ilyenekbe fussak, vagy csak megelégszek a közepes grafikával is ha kell. Igaz 5 éves graf. kártyámat az i5-ös gépben azért cseréltem mert Mechwarrior online lassú volt. De megoldotta. kb 40ezerbe került. Nincs ezzel baj, csak konzolon ne legyünk rákényszerítve. Nekem nem kell a latest grafika. Elég ha jól szórakozok egy játékkal, szép az sokszor közepesen is. Csak ahogy (#68822) mlinus fórumtárs is írta, 1-2 hardver annyival több optimalizáció. Meg a moduláris gép tervezése is fura. Felvet pár dolgot. Pl. rendszer egy részét cseréled, hamarabb lesz bottleneck a cserélt rendszer határán.
    MS-nek figyelnie kell, hogy megtartsa a vásárlókat, viszont elég nagy cég, ha esetleg sok döntésben nem a konzolosok pártját nézi, mert csak átáramoltatja a pénzt. pl konzol hátrányára növeli a mobil vagy desktop bevételeket. Neki a nagy zsákba annyi vagy több kerül. Csak remélem hogy olyat alkotnak, amivel mindenki jól jár. Tény nagyon óvatosan kell lépkedniük ezen a területen.

Új hozzászólás Aktív témák