Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz jokerone #7036 üzenetére

    Félreérted: nem a fotóit kritizáltam, mert ettől még természetes fénynél készíthet jó képeket. Viszont a vakuzás egy külön tudomány, amit el kell sajátítani és az esküvőre már készség szinten kell tudnia használni. Mint írtam: a kérdésfeltevésetekből sok minden kiderül: egyrészt 3 olyan vakut soroltatok fel ami tudásban sok a vázhoz, másrészt nem említetted, hogy tudna vakuzni (akkor azt is tudná, hogy mi Nikonnál az FP mód és miért fontos a megléte - főleg esküvőn. Azt már nem is írtam amit Matyi is említett, hogy egy darab váz és vaku orosz rulett esküvőre: a D60 márcsak az életkorából adódóan is hajlamos a hirtelen halálra: mit fog tenni, ha gyűrűhúzás közben mondjuk fennakad a tükör? Pókerarccal közli a párral, hogy majd a következő héten folytatják, amikorra kölcsönkért egy másik vázat? Ilyenekre előre kell gondolni, mert akármilyen szép képeket készít kontrollált körülmények között, de ha nem teljesíti a pár felé a szerződéaben foglaltakat, akkor csúnya pereskedésnek néztek elébe. És hangsúlyozom: ezt nem kioktatásként mondom, hanem megszívlelendő jótanácsként! Egy esküvő sokkal nagyobb terhelés az átlagosnál mind a fotós mind a felszerelése számára - mind pszichológiailag, mind fizikailag. A legtöbben nincsenek vele tisztában, mielőtt beleugranak. :N

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák