Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz COLBrattShaw #7532 üzenetére

    Persze,tudom,kormànnyal könnyebb. :-)
    Viszont hozzà kell szokni.Nincs olyan,hogy joy utàn vesz vki egy kormànyt és màr hasít is.Tapasztalatbòl írom..

    Az a menüpont amit írtàl sajnos nekem nincs. :-(
    Külön van a game settings és külön a wheel settings.Nem tudom joy-ròl kormànyra àllítani.Csak akkor menne ha lenne a géphez csatlakoztatva kormàny. :-( (Azt viszont nem tervezek ùjra venni.A mùltkorit is pakolgattam dobazba be- majd ki azt is nagyritkàn.Nem hagyhatom a nappali közepén az asztalon,a szobàban meg kàbelek szaladgàlnak. :-( Pedig kipròbàlnàm egy fasza kormànnyal.)

    Hakydakillah: "...tényleg elég napi 2x barátokat hosszú küldire rakni + beszedni a napi jutalmat, és nálam ott a napi minimum 300ezer, havi 9millió szinte a semmiért. Aztán persze Summit versenyek során is jön a pénz szépen.
    Nekem pont elég, mert Summiton sose bírom megállni, hogy ne vegyem meg a hiányzó kocsit a megadott speccel. Ha így folytatom, lassan meg lesz az összes autóm. Nem igaz, hogy nem akar olyan Summitot adni, ahol nem kellene kocsit vennem."

    Hirtelen azt hittem,hogy ezt én írtam. :-))))
    Nekem ugyanígy van. :-)
    Annyival kiegészítve,hogy a hiànyzò kocsit megvéve rögtön hùzom is föl 1000-1100 köré. (A mostani merci vmi brutàl jò!)

    "...ez direkt nick..."

    :-DDD

    Most viszont megkérdezem amit màr napok òta szeretnék.Van egy sejtésem,de valòszínű,hogy megcàfoltok...
    Szerintetek az a kocsi amit megvesztek majd a tuning-nàl rögtön felhùzzàtok van-e olyan jò,mint amit megvesztek és x òra alatt vhol felhùzzàtok 1299-re?
    Ti azért màr "picit" régebb òta jàtszàtok..kívàncsi lennék a véleményetekre.

Új hozzászólás Aktív témák