Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
woryz
senior tag
Hát én valamit nagyon elrontok, mert az első 20-30 év után szétvernek az idegenek... Ezért nem is játszok vele, csak 2-3 havonta teszek próbát mostanában.
-
warcat
veterán
Enigmatic deflector.
Az enigmatic fortressen keresztül elérhető, régebben az összes technológiát megkaptad, gyakorlatilag rejtett tech ter 6 volt a játékban, most viszont csak egyet kapsz meg.
-
warcat
veterán
Stellaris: Apocalypse - Expansion Reveal Teaser
Utopia árában érkezik, 19.99€ illetve helyi megfelelője
-
warcat
veterán
Steam kb. a lehető legdrágább hely nekünk,ez az alaphelyzet, nem nehéz olcsóbbnak lenni náluk.
A muve az nagyjából a lengyel cdgalaxisnak felel meg, onnan indultak, van már cseh meg magyar aloldaluk is.
Paradox a lengyel piac felé komoly engedményt ad az alapáraiból, és most nem vacakoltak hanem gyakorlatilag az összes nem friss megjelenésű dlcre engedélyeztek egy -66%-os akciót. -
warcat
veterán
Muve.hu-n Stellaris akciók most érdemes teljessé tenni a játékod:
Stellaris: Utopia 1 564 Ft
Stellaris: Synthetic Dawn 782 Ft -
warcat
veterán
Stellaris Dev Diary #98 - Fleet Manager
Jó lesz ez a 2.0 csak az a baj,hogy egyre kevesebb kedvem van játszani a "régivel" a sok érkező jóság ismeretében.
-
Capricornus
aktív tag
válasz
aberdeener #388 üzenetére
Lehet, hogy a néped nem szereti a totális háborút és csak liberation war mehet. Itt tudsz erről olvasni: [link]
Ha tényleg ez a helyzet, akkor reformáld meg valahogy a birodalmad, hogy az Unrestricted Wars mehessen és akkor el tudsz szedni bármilyen bolygót a másiktól.
-
aberdeener
csendes tag
válasz
Capricornus #387 üzenetére
Igen, de nem tudjuk a bolygót megtartani. A háború inditásánál a feltételeknél nem fogadja el a bolygó elfoglalását csak a felszabadítását. A háború zárultával a bolygó felszabadul és nem kerül hozzánk.
-
Capricornus
aktív tag
válasz
aberdeener #386 üzenetére
Jelöld ki a két egyesíteni kívánt flottát és nyomd meg a g gombot.
Bolygót úgy tudsz elfoglalni, hogy előbb odaküldöd a flottád, ők lebombázzák és amikor a planetary fortification 0 körül van a seregeidnek azt mondod, hogy land armies.
-
aberdeener
csendes tag
Törpökkel együtt játszunk és kezdők vagyunk. :-) Hogyan tudunk két csapatot összevonni/egyesíteni? Hogyan lehet elfoglalni egy ellenfél bolygóját?
-
woryz
senior tag
Most megint kicsit olcsóztak a Steam-en a DLC-k között (is), melyik az amelyiket érdemes lenne megvegyem? Csak a Leviathans Story Pack van meg...
-
warcat
veterán
-
warcat
veterán
válasz
Capricornus #378 üzenetére
Ez bugnak hangzik,a betelepítés működik,megmarad a kolónia.
-
Capricornus
aktív tag
Sziasztok!
Nem tudom eldönteni, hogy a következő jelenség bug vagy feature:
Elfoglaltam pár bolygót egy hive mind birodalomtól és mivel tudtam, hogy ki fognak halni a népek a bolygón, ezért ebben a pár rendszerben építettem frontier outpost-ot, hogy ne veszítsek területet. Ezek szépen fel is épültek, de amikor a populációk kihaltak a bolygókon, akkor a kolónia elpusztult (erre számítottam), viszont az ezekben a rendszerekben lévő outpost-ok is megsemmisültek. (erre nem)
Ez normális része a játékmechanikának, vagy bug vajon?
Illetve ha a jövőben elfoglalok tűlük bolygót és mondjuk resettle-lel telepítek oda más népeket, akkor nem semmisül meg a kolónia, ugye? UGYE? :-)
-
warcat
veterán
Elég komoly változások jönnek:
Dev Diary #91: Starbases -
warcat
veterán
-
woryz
senior tag
Milyen patch volt ma? Nem látok semmit a forum-on, de ma frissített a Steam...
-
Habugi
addikt
1.8.1 Optional beta: [link]
Kipróbáltam, kompatibilis az 1.8-as mentésekkel.
Btw.., nekem eddig nagyon tetszik a SD, korábban sosem próbáltam még a Hivemindot, most a Machine/RougeServitor okán ugye adta magát, hát meg kell mondjam baromi jó.
A servitorral szórakozom egyelőre, a Pampering/ServitorMorale okán eddig elég OP-nak tűnik, eszement módon jön a Unity. Csináltam anno az 1.6-ban kemény Unity buildet pacifistával de ez minden eddigit felülmúl.
Egy példa.., a min. 30-40%-os BioTrophy population arány/így a High-Max Morale fenntartása érdekében az ilyen bolygókból rendszeresen, minden 2.-3. robot only termelő kolónia után érdemes csinálni egyet..:
DAT Unity output..
..és mindezt egy +15% -os Unity Civic nélkül..Semmi nem kell hozzá gyakorlatilag, 4-5 popnyi robot h legyen áram stb és kb ennyi, a resettlementjük kb ingyen van, nagyon olcsó, továbbá ez a ParadiseDome szerű épület ami az extra unity termelésüket adja második unlockként elérhető a Synchronicity fán, már a játék legelején és ami a vicc, az épület automatikusan/ingyen/insta felépül amint egy Pop felnő.., lol.
Ugye a kezdő BioTrophy faj attribjai szabadon állíthatóak, mehet nekik habitability, 20% growth speed és még valami jópofa +1, happiness, consumer goods stb, aztán az ember alájuk vág 3db, leadershipre vonatkozó mínuszt, révén amúgy sem lehet közülük recruitolni, kvázi kit érdekel..!?
Ragozhatnám még ez miért duuurva, főleg a játék legelején de sztem felesleges.
Egy másik érdekesség, a tegnapi 1.8.1 -ben 15 --> 25%-ra felhúzott MachineWorld termelékenység számokban, nálam.., ~20éve Capitalnak kinevezett MW bolygón:
Resource Output..!!!
Lv. 10-es HiveMind főmufti & kormányzó, továbbá 40%-os Morale kíséretében.
Tetszik noh.., tetszik a SD, tetszik a HiveMind & Machine páros, egyben és külön-külön is, bár még szoknom és tanulnom kell mert elég új számomra.
Vannak még érdekes kis bugok az 1.8.1 -el is de élhető/viselhető. -
szucstom
őstag
skacok, olyankor mi tudok tenni, ha bebuggol az escape gombom? Egyszerűen nem tudok máshogy kilépni menübe, csak ha egérrel csinálok mindent. Nagyon zavaró...
-
anatron
aktív tag
Ez az új Csillagfaló gép elég durva lett.
Ha fullra felépíted 1000 energyt ad. -
warcat
veterán
válasz
szucstom #364 üzenetére
Nem szabad túl sok frontier outpostot építeni, a fenntartásuk befolyásba kerül, expansion perk nélkül 1 influence/darab.A fajsúlyosabb diplomáciai dolgok is befolyásba kerülnek (defense pact pl). Ami eszi még a havi bevételt,az a bekapcsolt edictek.Nyilván addig kell nyújtózkodni amíg a takaró ér.
-
szucstom
őstag
Skacok, a befolyást hogy lehet szinten tartani? keresgéltem, próbáltam, de vhogy mindig sikerül átmennem minuszba... így meg eléggé megreked az ember egy idő után.
-
warcat
veterán
válasz
szucstom #361 üzenetére
Bármiféle dlc nélkül is játszható, az alapjátékot is felpatchelik a legújabb változásokkal.
Nyilván úgy van ami nem elérhető,de az élvezeti értéke teljes a játéknak.
Mondanám,hogy nyugodtan kipróbálhatod csak az alapot is és ráérsz utána is költeni,de azt írtad ez már megtörtént. -
warcat
veterán
válasz
szucstom #359 üzenetére
Ezer helyen akciós most hétvégén a játék, többek közt Steamen is.
[Stellaris - Digital Anniversary Edition] ehhez hozzácsapod a Synthetic Dawnt.
1-2 ezrest lehet spórolni ha összevadászod máshonnan a legolcsóbb ajánlatokatVagy pl bedobálod muve-n kosárba a dolgokat.
-
szucstom
őstag
Sziasztok!
Tudnátok nekem adni 1-2 tippet, hogy hol tudnám megvenni a Stellaris egy olyan változatát, amiben minden benne van, ne kelljen külön-külön megvásárolni mindent? Nemrég elfogott a nosztalgia, IG2-vel játszottam, mikor egyik barátom kölcsön adta a játékot, hogy próbáljam ki. Eléggé tetszik, szóval úgy döntöttem megveszem. Keresgéltem, de nem igazán tudok dönteni, hogy hol lenne érdemes megvenni. Steam, g2a, vagy esetleg vhol máshol?
szerk.: bocs, újként akartam, nem válaszban.... Mobilversion 4ever
-
warcat
veterán
Greenmangaming-en aki regisztrált korábban, küldtek vouchert emailben amivel kb 1900 a Synthetic Dawn.
Harcolós AI javult kicsit, már nem lehet megbolondítani egy darab corvettel amit beküldtél a területére és vég nélkül kergette a flottájával míg te felépítetted a sajátodat.
2240-re az AI birodalmak szépen elterpeszkedtek, talán már nem éheztetik magukat halálra.
Tetszik,hogy a kormányzód az összes core planetre hat mint a szektoroknál.
Jó lett szerintem. -
warcat
veterán
Érdekes, patch notes alapján úgy tűnt,hogy nehéz(kesebb) lesz a játék eleje (a korvettek drágábbak lettek,a telepeshajó 495 ásvány és sokkal tovább készül illetve a kolonizálás időtartama is megnőtt) de érzésre inkább könnyebb lett.
Maradtam a hive mindnál(insane),de már nem kell hozzá semmi adaptability a traitek közül,mehet helyette minerals stb.A 20% lakhatóság csak annyit jelent,hogy -20%-ot kapsz a megtermelt erőforrásokra a bolygón ami nem igazán érdekes. -
Habugi
addikt
Na.., topic szintű tipmix ?!
A kérdés az lenne hány db hotfix fog kelleni ahhoz, hogy játszhatóság tekintetében "csak" a mostani 1.6.2 szintjére visszahozzák a játékot az 1.8 tetemes változáslistáját követően?!
Ugye az utolsó nagyobb game updatek, Utopia & Adams együttvéve összesen sem nyúltak bele annyira az aktuál játékmenetbe/tartalmaztak annyi változtatást mint amennyit a Čapek fog.
Hova-tovább ugye, utóbbi azaz az Adams egymaga olyan szinten barmolta szét, annyi hibát és bugot tartalmazott h sokak szerint még most sem olyan a játék mint előtte volt, sokáig emlékezetes marad a terraformálási mániában szenvedő pacifista galaxis..
Szhóóóval a kérdés adott, vajon tanultak az Adams esetéből és normálisan tesztelt, korrekt munkát dobnak ki, vagy megint várhatjuk a féltucat hotfixet?
-
anatron
aktív tag
Hmm ez tetszik:
"- Planetary Fortifications will now be repaired even during bombardment, at a slower rate than normal. Fleets are not large enough to beat out this rate of repair will not cause any damage to the planet"
-
Habugi
addikt
Nagyon hasznos lehetőség az ott igen, az utóbbi két nagyobb patch alkalmával éltem is vele mivel pont olyan időpontokra estek amikor éppen benne voltam egy-egy élvezetesebb kör kellős közepében, most sincs ez másként.
Kártya van, csak nem tolom be az adatokat minden random, számomra eleddig ismeretlen oldalra, hiába minden presztizs vagy megbízhatósági mutató, a PayU acc pedig felesleges onnantól h PayPalt használok régóta, ezen kettősön bukott volna el nálam a Muve, azért a feltételes mód mert az előrendelésen még a hét elején átestem, Muvera csak azért néztem fel mert linkelve lett, Capricornushoz hasonlóan magam sem ismertem őket eddig és szimpatikusak voltak az áraik.
-
warcat
veterán
-
Habugi
addikt
válasz
Xalderon #345 üzenetére
(#347) warcat:
Elég gyász h nincs Paypal náluk.
(#350) warcat:
Na itt kezdődik a vaskos patchnotes fogalma..!
Kis túlzással gyakorlatilag egy teljesen új játékot kapunk, megjegyzem nem kedvelem az ilyen mértékű változtatásokat egy játék esetén sem mert sokszor nincs túl jó vége viszont ezt momentán optimistán várom, linkelhetném mely változtatások üdvösek számomra/szerintem de elég hosszú lenne a lista mert a tételesen felsorolt dolgok cirka 70%-a ilyen..
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- SDQHD felbontású monitor jött a JapanNext műhelyéből
- Programozás topic
- Eredeti játékok OFF topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Május 5-én csörög utoljára a Skype
- Fotók, videók mobillal
- Kerékpárosok, bringások ide!
- SörcsaPH!
- További aktív témák...
- Apple IPhone 13 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A56 5G 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB Zalman S2 TG Zalman 500W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- AKCIÓ! Gigabyte H510M Intel i3 10100F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 3GB GDDR5 Rampage Shiva 500W
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest