Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    Azért most letettem a hajam egy picit, nem sztorihoz kapcsolódó, de spoilerbe teszem: indítottam egy új karaktert, gyorsan Kreetre értem megint és felfedezgettem kicsit. Találtam egy civil bázist, aminek a jámbor népét épp terorizálta egy lvl 10 terrormorph (én lvl 2), a helyi civilek ugyan lövöldözték, de hamar felszecskázta őket, odaértünk, mi is elkezdtük lövöldözni, de Vascónak is gyors vége lett, úgyhogy bemenekültem az épületbe, ahol volt egy csávó, a terrormorph meg elkezdte szétbontani az objektumot. :Y Lehetett hallani, ahogy ütlegeli, bent repkedtek a cuccok, felrobbant a porral oltó, csávókám szokásos Bethesda npc módon készenléti módban rettegett, én közben jól kiraboltam, majd eladtam neki a cuccait, aztán végül inkább elhagytam a helyszínt, hogy megütközzek a szörnnyel, ami hosszú percek alatt győzelemmel ért véget. Na ez egy olyan random encounter, amire azt mondom, érzésre érzékelhetően fejlődött a F4 Deathclaw összecsapásaihoz képest, hiába ugyanolyan szar (sőt, szarabb) a harcrendszer.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák