Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz mikromanus #40583 üzenetére

    ;) :B :B aha...a jatekelmelet nagyon megy neked :D , sentryvel-ffezni, majd a templarral stormozni a bezart egysegeket....misem könnyebb....persze pont tartasz otthon a jatek kesoi szakaszaban nehanyat (bar a sentry nem late egyseg de mindegy van otthon...ht-t 1-2t szoktak tartani, ha muta harass volt/szamitanak ra) ..DE, hogy lassuk a zerg is milyen egyszeru: akkor a winfestor atveszi az iranyitast a templar felett, es elfustolnek a sentryk, +meg a szedoid is...persze ellenszer van mindenre. toss prism inkabb cseszegetesre jo, mint arra alapozni. teamgamben en mostanaban mothership core-al kombozom, mert ha nem kapjak le gyorsan a core-t, akkor minimalizálni tudom a veszteséget (2v2-ben leptettem egy ex GM tosst is e modon...mondjuk akkor nagyon osszejott). amugy a droppot a szedokre szoktak szorni, oda meg a storm nem tul hasznos....infestor marinokat, meg szetszorja a nagyvilagba, nem oly egyszeru bezarni oket.

    amúgy azt az egyet nem ertem, hogyha ennyire baromi egyszeru a tossal jatszani (nekem ez jön le a hozzászólásaidból), miert nem azzal jatszol? :U :DDD

    BeLucZ -szeretek én is bankolni (bár szerencsére már egész jól megy késői játékban is a költegetés), de ha képes vagy 16-20 unitnyi egységnyi nyersanyagot felbankolni, az komoly hiba. (zergnél nem tudok még rendesen költeni...vagy nincs pénzem, vagy több ezer felhalmozódik), terrannal, meg überbéna vagyok :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák