Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2464 üzenetére

    Most így összehasonlítva a kettőt, az SS-ben lényegében semmi sem működik jól, vagy egyáltalán nem működik :) A rengeteg anomália miatt pld. Boatswaint kihozni a Mocsárból egy rémálom az SS-ben. A NS-ban, ami a nehézségéről híres, láss csodát egyszerűen könnyű kihozni Boatswaint onnan. Kijelöltem az utat, mondtam, hogy kövessen és végig ott nyargalt a nyomomban semmi gond nélkül. Jött a helikopter, ő elbújt mert jöttek a banditák - banditák ki, ültünk be a gépbe és viszlát. Mellesleg itt a víz mindenhol radioaktív, az SS-ben nem! Az SS-ben itt legalább 5x töltöttem vissza, mert annyira szédelgett az öreg, hogy egyszerűen belesétált minden anomáliába és odaveszett. Vagy a generátoroknál szintén ő, amikor bemegy a bázisra kikapcsolni az antennákat. Az NS-ben bement, láttam a térképen merre jár és jött is vissza. Az SS-ben miután bement, többé nem láttam a jelet se a térképen és nem is jött vissza. Valahol lefagyhatott, de a visszatöltés se oldotta meg, mert végül aludtam egyet és utána ott volt a tűznél :) Vagy ott van Fly kihozása a gödörből Reconon. Panther helikoptere az istennek nem akart megjelenni az SS-ben nekem, teljesen újra kellett kezdjem a pályát. Itt a NS-ban az SMS-ek alatt már hallottam is, amint érkezik. Szerintem a sok szkript lefagyás miatt történnek ezek a bajok a SS-ban, mert a Solyankában alig két alkalommal botlottam ilyen hibába, s abból az egyik a hírhedt Kruglov szindróma Yantaron :D Na, de ami fontosabb, úgy látom, hogy az SMS-ek időzítése is javítva van. Itt már folyik a csetelés dögivel, de még egymásba vágó szövegeléssel nem találkoztam. És így már rendesen érthető is miről folyik a duma, még ezzel a rossz fordítással is, mert kényelmesen el lehet olvasni az üzeneteket és nem kell folyton kilépni a PDA-ra.

    Közben beloptam egy új G 36c szettet a játékba egy későbbi Arsenal modból és úgy látszik ez megfoldotta a problémát, mert átengedett azon az átjárón mindamellett, hogy a zsákomban van a fegyver (ilyenkor crashelt előtte). Még próbálgatom itt közben, és ha tényleg ez megoldja, akkor a javított szövegfájllal együtt felteszem a csomagot, hátha kell valakinek.

Új hozzászólás Aktív témák