Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2455 üzenetére

    Ez a helyzet, akkor itt elég sokat utánapótoltak a CP2-ben. megy is rendesen, kivégeztem a Generátorokat, kiderült, hogy a halott lány nem Panther és most megyek a Reconra Astrologerért.

    Egy teljes modra való fényképezős szál van ebben a CP2-ben. Még a játék elején Wolf (ha jól emlékszem) elmondja, hogy valahol Agropromban egy fiatal fényképész srác eltűnt. Az volt a feladata, hogy minden anomáliát és mutánst feltérképezzen, és jó lenne megtalálni. Meg is találom, de halott. Ekkor átveszem a feladatát és kapok egy fényképezőgépet. Attól arrafelé rengeteg fénykép-megbízást adnak mindenféle épületekről, emberekről, mutánsokról és tárgyakról. Egyelőre passzoltam a dolgot, illetve nem vettem fel a halott srác feladatát - és a többit se -, mert a feladatlista totál megtelik a fényképezni való feladatokkal :) Ha eljutok a fősztori végére, belevágok ebbe is. Szerencsére ez nem kötődik a fő történethez. De kíváncsi leszek itt hogy oldották meg azt a fegyverrel való fényképezős részt, ami már a sztori része.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák