Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2370 üzenetére

    Várj várj. Azóta javították a Halott Várost, hál' istennek! Ez nekem még a 3-as patch elején volt, vagyis amikor oda értem, még csak akkor jött ki a 3-as patch.

    Na itt kezd eltérni a NS a Souptól. Vagyis sokkal csavarosabb lett. Amikor a Labirintusban beépülünk a Monolithoz és a halhatatlan górétól megtudjuk a kódot és el kell lopnunk a széfet, akkor nem olyan egyszerű már a dolog, mint a Soupban. Itt amikor minden megvan és le szeretnénk lépni, a góré tetten ér és a széfet elveszi. Csak akkor adja vissza, ha Chernobyl 2-n megkeresem a testvérét és dolgozom neki egy keveset, természetesen monolitként :) Ezt már nem lehet lepasszolni. A kérdés csak az, hogy jutok el monolitként oda? Szerencsére már megvan Strelok 5 monolit teleportja, ami oda visz és a CNPP2-ről az átjáró is az ATP-re, amit antizombinért vásároltam. Ezekkel talán sikerül a dolog. Csak még nem tudom mi ott a meló? Most már muszáj addig mennem, amíg befejezem a NS-t, mert ha abbahagyom, sose fogom tudni mit kell csináljak, annyira kezdett bonyolódni a játékmenet.

Új hozzászólás Aktív témák