Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Dhampir #2266 üzenetére

    Abszolúte :K Most ugyanott vagyok benne, mint a 7-es Soupban voltam. Perzselő kikapcs, Cat a Bárban, és körben a fő sztoriszál eddig kivégezve - és csak egyetlen crash volt eddig Sötét Völgyben valami R1 renderer fene tudja mi miatt. De ezt már jeleztem korábban is, hogy mind amellett, hogy legalább kétszer akkora mint a Soup és az alapjátékra kell ráhúzni (nem önálló mod), meglepően szebb, gyorsabb és stabilabb az utódjánál. Egyébként nálam ez volt az első szempont amiért nekifogtam. Az igaz, hogy nincs annyi anomália benne, mint a Soupban, viszont az élet zajlik ezerrel a Zónában. Soha se tudod melyik bokorból mi ugrik rád, hiába, hogy jártál már arra többször is. A banditák folyton kószálnak a pályákon, a mutánsok egymást váltogatják és folyton fegyverropogást lehet hallani. Olyan helyeken is harcolnak sztalkerek, ahol nem is vagyunk jelen, aztán csak a hullákat találjuk ott. Egyelőre szigorúan a fő szálra szorítkozom, a végigjátszást követve haladok előre, mert tudni akarom, hogy be lehet-e fejezni a játékot. Így aztán nem szégyelltem elővenni a ceruzát és a füzetet és mindenkit feljegyezek oda, akinél feladatokat találok majd később. Már két A4-es oldalt teleírtam ilyen nevekkel :) Az igazi kihívások ezekben a mellékfeladatokban vannak, ott aztán fel kell kötni a gatyát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák