Új hozzászólás Aktív témák

  • humigabi

    aktív tag

    válasz Soma01 #11956 üzenetére

    Nézzél csak körül, mert sokkal jobb, ha magad győződsz meg róla, melyik milyen tulajdonságokkal bír. Én is ezt csináltam és rájöttem, hogy egyik gyártó sem közelíti meg azt a hármat, akikkel a Xiaomi gyártat. Ráadásul vannak olyan típusok Pld. ez amik sokkal több pénzért a felét sem tudják annak, amit egy S5 Max, vagy egy Mop Pro tud.

    Én nagyon sokat olvastam utána, mire a Mop Pro mellett döntöttünk, de egyáltalán nem bántuk meg.
    A kiválasztásnál sok mindent mérlegeltünk és bár az S5 Max többet tud, mégis a Pro maradt. Most már minden van hozzá, ami a teljes kihasználáshoz kell és a tartalék alkatrészek is megérkeztek.
    Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.

    Ja és egy tapasztalat, amit mindenkinek szánok, akinek Mop Pro-ja van. Ha végzett egy megadott takarítási ciklussal, de indítanátok egy másikat anélkül, hogy a dokkolóra visszamenjen, akkor a "Stop running" megnyomása után érdemes az alkalmazásból kilépni, majd vissza, megvárni míg betölti a mentett térképet és úgy megadni a következő takarítási parancsot.
    A csak "Mop" funkció pedig csak a nagy víztartállyal működik, a kombinált por-víztartállyal nem.

    Üdv:

    humigabi

Új hozzászólás Aktív témák