2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Várós, bár az openpvp-től egy kicsit félek...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#2) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Itt most ha meghalunk akkor végleg K.O.?
Amúgy a cikkben a link is a videóra mutat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#3) errorcode06 válasza Mister_X (#2) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Elviekben így van, aztán persze biztos lesz valami amivel feltámaszthatod a karaktered, szóval nem árt majd vigyázni.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#4) Mister_X válasza errorcode06 (#3) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Permadie + PvP = kibaszptt sok anyázás és profilcserbenhagyás :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#5) errorcode06 válasza Mister_X (#4) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Erre azt mondom akinek nincs hozzá türelme, az ne kezdjen bele.
Nem 12éves, cod-on felnőtt vérpistikéknek javallott gém. Itt végre tényleg vigyázni kell a karakteredre.

Ráadásul vicces hogy authenticator-t rendelhetek az acchoz mint a bnet-hez. Még kinézetre is ugyan olyan, épp csak a matrica más :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) gyalaj

gyalaj
(tag)

Valyon gépigény milyen lesz? Remélem nem kell kisreaktor hozzá :D

(#7) Mister_X válasza gyalaj (#6) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

A reaktor áramot termel, e PC viszont fogyasztja. Inkább nevezném ipari ellenállásnak ;]

(#8) Cifu

Cifu
(nagyúr)

Még akár érdekes is lehetne... ha nem lenne köze a SOE-hoz. Sajnálom, de az SWG kapcsán hajdan sikerült lenullázniuk a bizodalmam irányukba...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) velizare válasza Cifu (#8) üzenetére

velizare
(veterán)

szerintem itt már a soe is elfogadja, hogy ez egy rétegjáték, és nem ebből kell megfinanszírozni a részvényesek új maibachját. egyébként a játék a távol-keleten már egy éve kint van.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#10) Siera

Siera
(senior tag)

Diabloban is jó volt Hardcoreozni: magasabb szintű kihívás. (Persze haverokkal, nem publicban)
Ugyanakkor az open pvp nem tetszik... ez már olyan mértékű rizikófaktor, aminél asszem a hajam tépném ki játék közben. :DDD

(#11) viharhozo válasza gyalaj (#6) üzenetére

viharhozo
(addikt)

A Wizardry VII rafert harom nagy / ket kisfloppira, sztem itt se lesz gond a hardverrel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#12) pilóta válasza Siera (#10) üzenetére

pilóta
(veterán)

Ez miez az "open pvp" ?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) Wolverine válasza pilóta (#12) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Nyílt Player vs. Player harc: bárhol és bármikor lecsaphatnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) pilóta válasza Wolverine (#13) üzenetére

pilóta
(veterán)

Köszi! :R

Nem játszottam még mmo-t, de ez eléggé érdekes lesz, ha lesz egy-két level 50+ játékos, aki szívatni akarja a kezdőket. Gyakorlatilag esélytelen lesz játszani alacsony szinten...

(#15) Mister_X válasza pilóta (#14) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Biztos balance-olni fogják meg figyelni az ilyeneket, máskülönben lófej lesz a fejlesztők ágyában...

(#16) pilóta válasza Mister_X (#15) üzenetére

pilóta
(veterán)

Nade ha balanszolnak, akkor meg minek a level up? Az meg azért gáz, mert ha beleöltem X+ órát, hogy tápos legyek, aztán meg lenyom egy level1-es vizard, akkor meg azért megy a lófej :D
Na mindegy, érdekes lesz ez, majd kiderül...

(#17) Mister_X válasza pilóta (#16) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Itt olasmire gondolok, mint az EQII-ben: ha leütsz egy kicsit, akkor súlyos debuffot kapsz - igaz, ott csak újraéledt a delikvens, itt mi lesz? :D

(#18) Cifu válasza pilóta (#14) üzenetére

Cifu
(nagyúr)

Esetleg ne adj isten nem szint alapú fejlődés lenne? Érdekes mennyire leragadtak a játékok, és vele a játékosok ennél a rendszernél. Pedig a skill (~képesség, tudás) alapú fejlődés is ott van már jó két évtizede a piacon.

Ugyebár ha már emlegettem, az SWG is ilyen volt eredetileg. Meglepően jól is működött.

Nagyon hozzá vannak szokva a játékosok, hogy a kezdő játékos egy noob nulla, akiből X idő után egy fél (vagy nem is annyira fél) isteni szinten leledző entinitás lesz, aki fél kézzel lecsap egy hegy méretű bosst, és lazán beleáll egy sárkány tűzfújásába, azt pedig fel sem veszi, ha egy kisebb hadsereg egy szakajtónyi nyílat helyez el feltápolt kis testében.

Valahol úgy érzem, hogy el lett rontva az alapoknál a szerepjátékok világa, és átvette a helyét a teljesítmények, számok, szintek, horribile dictu az achivmentek esztelen hajszolására törekvő rémálom.

Nem, nem tudom, hogy a WO hogy fogja kezelni a fejlődést, de ez most kikivánkozott belőlem.

Mert mi van, ha a kezdő játékos azért nem egy másfél hetes csecsszopó szintjén lép a játékba a "veterán" játékosokhoz képest?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19) wikings2

wikings2
(őstag)

Requiem: Bloodymare feeling elkapott.
Remélem nem lesz pay to win. Talán új mmo a listámon :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20) Dagidög

Dagidög
(senior tag)

Elég betyárosnak tűnik, végre valami új!

Canon 5D (classic/mkI) eladó!

(#21) szilva01 válasza Cifu (#18) üzenetére

szilva01
(őstag)

A sok tehetsegtelen kocka aki csak azert jo wowba mert napi ket napot jatszik elsirna magat mert nem szamitana mennyit jatszik ugyanolyan skilltelen maradna :DDD

(#22) MageRG válasza Cifu (#18) üzenetére

MageRG
(őstag)

Valahol úgy érzem, hogy el lett rontva az alapoknál a szerepjátékok világa, és átvette a helyét a teljesítmények, számok, szintek, horribile dictu az achivmentek esztelen hajszolására törekvő rémálom.

Ezt hagyományos, "papír-ceruzás" szerepjátékoknál minmaxingnak hívják. Számítógépes RPG-knél mindig is jelen volt, a kezdettől fogva. Az csak később lett divat, hogy legyen komolyabb, szerteágazó sztori is.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#23) Dagidög válasza MageRG (#22) üzenetére

Dagidög
(senior tag)

Hagyományos szerepjátékoknál is eléggé elterjedt a túl erős karakterek valamilyen módon való megölése, vagy eltüntetése és aztán új karakter indítása.

Canon 5D (classic/mkI) eladó!

(#24) Beri78

Beri78
(őstag)

hát ezt meg kell lesni---érdekes lesz valóban a szintezés

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#25) wikings2

wikings2
(őstag)

Csodálom hogy nem nyílt topik neki, szerintem nagyon jó mmo :) most hogy felkerült steamre tolom egy ideje és megfogott. nem egy tucat játék.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.