Új hozzászólás Aktív témák

  • pisti666

    tag

    válasz X Factor #17 üzenetére

    Nem cloud-nál lépett fel probléma hanem az általad képviselt fejlesztők nemtörődömségével és azzal hogy képesek voltak kiadni egy olyan dlc-t mai tele volt hányva bogukkal mintha az lett volna hogy: Bakkaer Elbuliztuk a pénzt kéne valahonnan van itt valami koncept dlc félig sincs kész, nem baj kiadjuk kell a pénz aztán majd kijavítjuk vagy kiadunk másik 2 dlc chen log-ot meg tele szemeteljük tök értelemtelen hiba javításokkal.

    Ezek szerint meg majd mutogatunk steam-re hogy ajajja nem tudunk cloud hoz hozzá férni holott csak kizárólag a stem és a fejlesztők férhetnek hozzá mert nem az én személyes cloud profilomba menti hanem játék által generál cloud profilba.de még ha az enyémbe is lenen mentve oda is csak és kizárólag fejlesztők és steam fér hozzá. Nem mellékesen ahol akad ilyen játék és cloud-ba mentik ott játék felkínálja hogy akarsz-e local-ba is menteni arról nem is beszélve nem 1 mentést használ hanem 3-4et pont ezért hogyha fejlesztők elcsesznek egy patch-et akkor legyen honnan vissza álltani és ne keljen fejlesztőkre várni ami heteket vehet igénybe.

    "hanem a hozzáállásukkal, és a közösséggel való nemtörődömséggel" ezt nem csak ő tapasztalta szimplán "megacool" engem pl lazán figyelmeztettet daa-raat kitiltotta egy időre mert véletlen negatív kritikát mertünk írni a fórumba és még hangvétele ezt sem közelítette-meg. Arról nem is beszélve ténylegesen komolyabb hibákat eleinte rendszeresen kihagyták javításból helyette megoldották hogy az az 1 ember aki slibe titanal játszik tudja használni mind2 karit érdemben az életbevágó volt az a 0.00000000002% amit képviselt. A másaik meg hogy folyamatosan jöttek elő olyan bugok patch-el amiket régebbi patch-el már orvosoltak.

    [ Szerkesztve ]

    Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

Új hozzászólás Aktív témák