Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz quailstorm #8 üzenetére

    A kedvedért végigolvastam. És nem jöttem rá, mit kéne lássak. Azt, hogy leírja az újításokat? Vagy a képeket kéne nézni? Ha olvasni kellett volna, akkor már régen rossz. Ugyanis a játékosokat javarészt nem az érdekli, hogy milyen technológiákat használtak, hanem az, hogy mit hoztak ki belőlük. Erre lennének gondolom a képek. 1-2 valóban látványos közülük, de semmi egyéb. Nincs az embernek olyan érzése, hogy hú, ez nagyon kellett már, sokkal jobb így. Eredetiség ide, eredetiség oda, lehetett volna még min javítani bőven. Például az a zöldeskék égbolt Ravenholm egén... Aki nem tanult "fotót", meg videózást, szerintem az is rájött magától, hogy a megvilágítás és az árnyékok sokat tudnak számítani. Csak itt megint jön az, hogy a játékos nem ezeket fogja nézni minden pálya minden szegletében, hanem azt, hogy milyen az összkép. Ez meg hiába dob rajta, ha nem hoz érdemi változást.
    Én elfogadom, ha valakinek ez kell, szíve joga. De akkor Te is fogadd el, hogy másoknak meg más kell.

    Más:
    Megnéztem ezt a Cinematic Mod nevű izét. G Man fején vagy 10 percig sírtam. Minek kellett rajta tesztelni a Garnier legújabb ráncsimítóját?

Új hozzászólás Aktív témák