Hirdetés

2017. november 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(PH! addikt)

Ez nagyon jól néz ki. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#2) Ellia

Ellia
(őstag)

Az első rész se volt gyenge, de ez még inkább feljebb teszi a lécet. Meg merek előlegezni egy év játéka jelölést magamtól nekik :)

BN: eszem#2717 GW2: eszem.3751 Uplay: SzMrt

(#3) hitvanyalak válasza Ellia (#2) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Anno az első elérhető pár órát játszottam, de elfogyott a béta,én meg el is felejtettem, de most, hogy jön már nagyon várom.
Nagyszerű játék

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#4) Prof

Prof
(PH! addikt)

Hmm ezek szerint nem futotta legalabb egy normalis freelancer voice actorra ... :O

"Yesterday is gone, tommorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#5) Gothmog válasza Prof (#4) üzenetére

Gothmog
(fanatikus tag)

Ne aggódj, inkább [kattints]! :)

(#6) CriticalHit

CriticalHit
(őstag)

Divinity 2 + Pillars 2

Ha még a Fallout 2 Remake is jönne, itt lenne az RPG Mennyország.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#7) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Az elso reszt mostanaban fogom megvenni. Amugy par eve szinte mar csak RPG-kel jatszom

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#8) nubreed

nubreed
(PH! addikt)

Várós nagyon.

Ezt GOG -on meg lehet majd venni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9) CriticalHit válasza nubreed (#8) üzenetére

CriticalHit
(őstag)

[link]

[ Szerkesztve ]

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#10) nubreed válasza CriticalHit (#9) üzenetére

nubreed
(PH! addikt)

Ah, köszi!

(#11) flexxx2

flexxx2
(senior tag)

Az a baj, hogy még az elsőt se nyomtam végig. Nagyon hosszú, és jó játék.

(#12) nubreed válasza flexxx2 (#11) üzenetére

nubreed
(PH! addikt)

Kinek mi a hosszú. :) A Witcher 3, na az igen, hosszú játék. Június közeptő, szeptember elejéig nyomtam, úgy hogy mással ezen idő alatt nem játszottam. A divinity original sin első rész szerintem max 40-50 óra alatt ki lett pörgetve.

(#13) Ellia válasza nubreed (#12) üzenetére

Ellia
(őstag)

How long to beat it 63 órát ír a storyra. átrohanva (ennél a játéknál 52 óra). Szerintem tisztes, főleg úgy, hogy nem buta játék, itt lehet gondolkodni :)

(#14) nubreed válasza Ellia (#13) üzenetére

nubreed
(PH! addikt)

Akkor én emlékeztem rosszul, én nálam mindig hosszabb minden játék, mint amit írnak átlagban a HLTB-n pl. Akkor lehet, hogy volt 80-90 órám is benne. Már régen játszottam az első résszel. :) Mindegy is, reméljük, hogy a 2. rész is legalább olyan tartalmas és hosszú lesz.

(#15) hitvanyalak válasza Ellia (#13) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Az biztos, hogy lehet agyalni. nekem volt olyan csatám, amin egy órát simán küzdöttem, de a végén mégsem tudtam megnyerni :D

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#16) Ellia válasza hitvanyalak (#15) üzenetére

Ellia
(őstag)

Első boss ami leidéz három kisbosst, meg az elején eltol egy meteorshowert... :D mit szenvedtem vele, aztán rájöttem a taktikára és a karaktereim életet se vesztettek...

(#17) hitvanyalak válasza Ellia (#16) üzenetére

hitvanyalak
(senior tag)

Meg amikor a rákkal beszélgetsz a tengerparton és folyamatosan van válasza :D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.