Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Inhouse #1941 üzenetére

    Itt nem az a gond, hogy én elírtam volna bármit, semmit nem írtam el. Az a gond, mintha direkt nem akarnád megérteni. Továbbá képtelen vagy követni egy logikai szálat / topikot. Amikor azt írom, vastagon kiemelve:

    nem kell

    Az már mintha túl bonyolult lenne, hogy levond belőle, miről szólt az aktuális felvetés:

    legfeljebb lehet, de nem kell

    Érdekes, az orosznak a tajgán, Szibériában is elment a Lada egy fix feszültségszabályzóval?

    Nem gondolsz ilyenekre, mert csak azt nézed, hogy melyik szavamba lehetne belepiszkítani. Emiatt feleslegesen tolod a halandzsát, kéretlen felvilágosítást.

    Részemről amennyire lehet ignorállak, de nem megyek el szó nélkül amellett, ha téves infó jelenik meg.

    Téves infó, miről beszélsz ember... Nincs téves infó, szövegértelmezési problémák vannak. Más fórumozók felesleges fárasztását minek nevezik? Megkockáztatom, hogy a szakmai trollkodásnak egy kifinomult, álcázott változatát űzöd itt velem, pedig valóban jobb lenne, ha inkább a segítségkérőkkel foglalkoznál...

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák