Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Mindenesetre érdekes az időzítés.Tört szerverek eddig is voltak és a Blizzard nem lépett fel ellenük mondván csak kevés játékos van ott és tele van bugokkal.Én,saját véleményem szerint,két okot látok a mostani fellépésre.
    Az első,hogy az emu elég sokat fejlődött.Én kb. 3 éve játszok WOW-al,abból csak pár hónap eredetin :B .Viszont volt szerencsém végigkövetni az emuk fejlődését.Eleinte teljes bughalmaz volt de az évek folyamán,ahogy én vettem észre,kb. 90-95%ra felfejlődött az eredetihez képest.Questek,skillek,talentek,stb.Szal elég jól lehetett játszani rajtuk.Csak amint írták már előbbre is,nagyon kevesen vannak.De lehet nem sokáig...
    Mert a másik ok az,hogy a jelenlegi gazdasági helyzetben majd lehet sokan fagyasztják az accot mert nem lesz pénz a havidíjra.Hiába 3-4 ezer,egy sok tagu háztartásban az mostanában sok pénz.Ismerek pár embert aki vesz a gyerekének egy feltöltőkártyát karácsonyra aztán finito.És ez szvsz nem lesz egyedi eset.És ezt a Blizz is sejti.Viszont aki szeret WOW-al játszani,az lehet hogy vált az ingyenes megoldásra,mégha kompromisszumok árán is.Mert ingyen van.Csak példaként:Néha visszanézek a régi "törzsszerveremre",ahol sok évet játszottam.Mikor mentem,voltak vagy 20-an.A válság óta megnőtt a létszám kb. 100-ra,többségében Blizz serverről jöttek mert már nem tudták fizetni a havidíjat. :( És ugye van karakter-transzfer,vagyis ott tudják folytatni,ahol abbahagyták és nincs reroll.

    És szvsz többek közt ezt akarja megakadályozni,szerintem,a Blizzard.Hogy az emberek ingyen nyomják a játékot.Ezért is jöhetett most ez a kemény fellépés.Viszont ha igazam lenne,mert van benne ráció,akkor ez egy elég link húzás még ha teljesen jogos is.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák