Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h-yle

    addikt

    válasz oO7 #30 üzenetére

    "miért is felesleges, céltalan, értelmetlen, haszontalan és főleg miért körülményes ? Amit itt bemutattak az egy demója volt a technológiának..."

    Ja boccs, ha nem erre fogják használni, hanem tök másra, akkor akár jó is lehet. Én csak arról tudok nyilatkozni, amit eddig mutattak, azt, amit nem mutattak, és nem is beszéltek róla nem tudom számításba venni, jóstehetség híján.

    A jelzőket pedig azért aggattam rá, mert a sima videochathez semmit nem tesz hozzá, sőt. Ha meg nem akarok videochatelni akkor nem kapcsolom be a kamerát, ha pedig avatarokkal akarok mászkerálni akkor fogok valami multi játékot, és mászkerálok ott avatarokkal, ahol esetleg mást is tudok csinálni velük. Tudom, tudom begyöpösödött konzervatív vagyok.

    "hogy halva született ötlet meg semmi fantázia nincs benne meg blablabla..."

    Sosem mondtam ilyet, csak azt, hogy jelenleg nem érdekes számomra, de az ötlet jó, van benne potenciál.

    Az arckifejezésekről meg annyit, hogy olyat (jelenleg) biztos nem tud a Kinect, arról a távolságról ahonnan használni kell. De próbálkozni lehet.

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Új hozzászólás Aktív témák