Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz krx21 #134964 üzenetére

    Jól értem a szavaidat, ha hibás lenne a termék, vagy nem tetszene, mert hányingered, szédülés lesz tőle (mert az elején 100%, hogy lesz), akkor rosszul éreznéd magad az elállástól? GT7 után, amikor először használtam, konkrétan már azon gondolkoztam 1 óra brutális hányinger után, hogy azonnal elállok.
    De adtam még neki esélyt és utána jobb volt, aztán utána még jobb lett, nem volt hányingerem, sem szédülés. Aztán szerencsére teljesen elmúlott. Az agyam megszokta, már 1.5 órát simán játszok úgy, hogy semmi bajom nincs. Sőt szerintem több órát is tudnék, de ennyire van időm. Akinek nem szokja meg az agya, annak viszont vissza kell vinnie a terméket. :)

    Elállás... Mi olyan rossz benne? Nem kell őket félteni, utána eladják felbontva, vagy visszaküldik a nagykernek. Majd kiderül, nem rég kaptam az email-t, hogy 11-15 között érkezik a futár.
    Nekem, és szerintem az emberek 99%-ka tökéletes terméket akar a pénzéért.
    De remélem ez pormentes kütyü lesz, mert baromira láthatóak game közben, ha úgy esik rá a fény. Oké visszajelzek, hogy milyen lesz az új VR... :K

Új hozzászólás Aktív témák