Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz F-ECT$ #131020 üzenetére

    Az UBI elmehet a csába... A 22-vel is voltak ilyen gondok, de már egy ideje nem tapasztaltuk. A 23-ast még nem vettem meg neki, mert az ultimate 700-as katalógusával bőven eljátszik.
    Az UNO is valami botrányos hogy mennyire bugos. Van hogy egy órás meccs után fagy le az egész van hogy 5 percenként, hagytam is pihenni rendesen kB. fél éve nem vettem elő, aztán nemrég ránéztem hátha... Hát ugyanolyan, behal az egész. Pedig még extra packot is vettem hozzá, de ahhoz meg szinte sosem talált lobbyt a játék.
    Let's Sing-el volt hasonló mobilappos problémám. Vagy fél órán keresztül próbáltam beállítani, totál random hol működött hol nem. Ezekkel ahogy látom nem nagyon foglalkoznak, kitolják aztán egye meg aki akarja. Reklámozzák az újabb részt, a régit meg hanyagolják nagyjából.
    Amit én hiányolok az egy normális kiegészítő.
    Mindig attól tartok hogy repülni fog a telefon, pedig már vettem neki karra rögzíthető tokot is, de az meg túl laza, nem gyerekre van méretezve. Végülis meg lett oldva, de nem az igazi.
    Ezekkel a kiegészítőkkel sem nagyon foglalkoznak ma már. Anno még Wii-n tök jól működött ez a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák