Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz 3L1T3 #123909 üzenetére

    Végeredményben az számít, hogy emiatt jóval többet kell fizetni egy gépért. Most arra játszok, hogy keresem a legolcsóbb bundle-t, amit fizikai lemezzel együtt adnak el. Bár az alza-s nem ilyen, de arra is felírattam magam.

    Azért gondoltam a Pro-ra, mert az eddigi ütemezés szerint jövőre kellene érkeznie és akkor inkább megvárnám azt, de így... No meg kitudja, lehet már a következő szériában nem is lesz lemez ;] .

    Gondoltam a PS4 és annak a Pro-jára, mert a grafika olyannyira nem hoz lázba, de láttam töltési időket (pl: [link]) és nekem még ígyis megér ennyit. Anno az egyik legjobban megérős beruházásom az SSD-re való váltás volt. Akkor még 30k HUF volt a 128 GB-os Kingston, de ez sem állított meg :D .

    MOD: A PS5 Pro mellett lehet érv az, hogy ha az MS kihozza jövőre az új generációt.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák