Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz oriic #98719 üzenetére

    Félreértés ne essék remek játéknak tartom a BF1-et. A grafikája lenyűgöző. Annyi okos finomhangolás lett benne a BF4 óta. (Pl. mutatja, ha van medic a közelbe miután elestél, spotspam, meg ami tetszik, hogy a kill már korántsem annyira nagy szám. PTO játszani sokkal "kifizetődőbb".). Ezeket már réges rég "kitalálhatták" volna. Ami legjobban zavar az a frame ingadozás. Operation és CQ néha iszonyat be tud droppolni. Engem ez zavar nagyon.
    Titanfall 2 mellett az szól, hogy ott ilyen nem nagyon van. A single egyik játéknál sem nagy eresztés de van...és rossznak egyáltalán nem rossz. Meg ami most a TF2 mellé húz az az, hogy oda nem muszáj összecsődíteni a haverokat ha egy jót akarsz játszani. Annyira pörgős, hogy egyedül is bőven el tudsz pörögni benne. BF1-nél azért jó ha van 1-2 friend voice chat-en.
    Nem mellesleg én már vártam egy ilyen jövőbeli cuccost de valahogy a COD-ok kiestek nálam a bétánál. Egyik sem húzott be pedig mindegyiket kipróbáltam. A Ghost van meg egyedül PS4-re (a többi pc-n). Nem talált be egyik sem sajnos. Kb. én úgy fogalmaztam meg magamnak, hogy ha akarsz egy jó cod-ot akkor vedd meg a TF2-t. :D

    (#98771) eisento: Black Friday-es rendelésnél erre készülni kell. Tavaly én másfél hónappal Blackfriday után kaptam a kezembe a melegszendvicssütőt amit eksönben rendeltem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák