Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz Tegla80 #55147 üzenetére

    Én is egyetértek veled sajna sokan azt hiszik, hogy egy konzol ugyan olyan lehet, mint egy PC.Pedig nem! Pont ettől nem ugyan az, hogy az irányítása az egyiknél kontrollerrel történik a másiknál pedig egér+bill-el... Én momentán jobban kedvelem a joy-al való irányítást, mint hogy görnyedjek egy monitor előtt és egér+bill-t használjak. Az ilyenek akik ilyen dolgokra vetemednek, mert máshogy nem tudnak érvényesülni azoknak nem hogy konzol, de PC-sem ajánlott inkább "tetris" ! Szerintem azért váltott PC-ről konzolra, mert itt könnyebben tud érvényesülni megelégelte, hogy multiban mindig alul marad, mert PC-n mindenki egyenlő esélyekkel indul hisz ott mindenki egér+bill-el játszik, de aki konzolon játszik az tudja hogy az ellenfele nem használhat ilyen illegális eszközöket nem hogy egeret vagy bill-t, de sajnos még is lehet és még árulják is ezt a szart amiért Ban sem jár, pedig megérdemelnék. Na de a noob-ok is csak emberek csak kicsit butábbak és ügyetlenebbek nincs okunk rájuk panaszkodni.... ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák