Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    Sziasztok.
    Gondolkodom egy ssd beszerzésén, csak nem tudom javítana azon amivel egyes játékoknál problémám van. Konkrétan például az AC Valhalla valami eszméletlen sokat töltöget. Azt még benyelném hogy első betöltéskor, de ez folyton minden szar miatt tölt. Beszélek egy npcvel, 30-40 másodperceket képes akkor is szarakodni. Annyira megakasztja a játékmenetet hogy valami borzalom. Ládát nyitsz, csinál egy mentést, beakad. Észrevettem hogy akkor tuti akad egy kicsit mikor ment éppen. (A jobb alsó sarokban pörög a logó.) Felküldöm Synint, egy kicsit távolabb megy, már fél-1 percet tölt mire visszadob hozzám. Fast travelt meg egyenesen kerülöm ha nem muszáj, mert gyalog vagy lóháton előbb odaérek mint ha betöltené a pályát gyorsutazás után. Gondolom jobb lenne a helyzet ha lehetne valami töredezettség mentesítést csinálni itt is, mint pcn. Gyanítom szarrá lehet töredezve már a hdd. Van egy pár helyszín ahol sajnos sztem nem sokat segít hogy hdd vagy ssd van a gépben. Jorvik, Winchestre, Paris. Ezeken a helyszíneken elég durván be tud akadni néhol, a város bizonyos pontjainál. Azt láttam videok alapján hogy sokat tud segíteni egy ssd a játék indításkor a betöltésén. De ezek a mikro akadások menet közben, mentéskor főleg. Plusz mikor csak ilyen kisebbet kellene tölteni, párbeszédek előtt, npcknél. Orrba szájjba ment, ilyenkor meg akad. Nagyon idegesít. Ezek sebességén segíthet e egy ssd? Pcn igen, ott ezer éve ssdt használok. Egy értelmes gameplayt nem láttam ahol ez be lenne mutatva, általában csak a játékok friss indításakori betöltéseket szokták illusztrálni. Sokra azzal nem megyek. Ha valakinek van ezzel tapasztalata írhatna pár sort. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák