Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz penge111 #214958 üzenetére

    Írtam róla egy kicsit reggel, bemásolom:

    "Tegnap este 33-as szinten véget ért a kaland. Azt kell mondanom, hogy kimondottan kellemes csalódás volt. Nagyon élveztem! Hatalmas hiánypótló, ki voltam éhezve a szerepjátékra, de nem kicsit!!! Nem AAA játék, egy parányi kis csapat fejlesztette 3 éven át. Arcmimika és szájmozgás az inkább megmosolyogtató, viszont a kissé elavult grafika sok alkalommal egészen szép!!! Hiába ismétlődik sok külső és belső helyszín, de néhol egészen elképesztő látvány és fényjáték tárul a szemünk elé! Nem egy alkalommal álltam meg pár másodpercre és csodáltam meg! A zenéket szintén érdemes megemlíteni, mert nagyon sokat dob a hangulaton és rengeteget ad az atmoszféra megteremtéséhez! A sejtelmes dallamok és a falvakban felcsendülő fa szélcsengő hangját tartalmazó zenei motívumok voltak a kedvenceim! A fő küldetések teljesen rendben voltak, élveztem a nyomozásokat. A mellékküldetések 70-80%-a is kellőképpen érdekes és élvezetes. Vannak sajnos repetitív feladatok. Kicsit meg is csömörlöttem 24-25-ös szint körül ezektől, mikor már nagyon sokadik alkalommal kell felrohanni a padlásra, majd lezavarnak a pincébe és utána keresd fel ugyanazt az embert megint. Szerencsére ez a rész hamar lezárult és újra magára talált a játék! A csapattársak is igen sokat segítenek! Érdemes őket kellőképpen felszerelni, mert egy 400-as sebzésű karddal vagy 700-as puskával nagyon komolyan képesek darálni az ellent! A lőfegyverek nagyon hasznosak (főleg BOSS-oknál, mert melee-ben elég hamar ledarálnak), csak a töltény horror áron előállítható! Érdemes minden kis ládát kifosztani, mert sokszor 2-3 ammo is befigyel egyszerre. Valamint az árusoknál is szokott lenni pár darab. Mindig érdemes megvásárolgatni tőlük, bizonyos időközönként újratermelődik náluk.
    Nem fog mindenkinek tetszeni!!!!! Steam-en mondjuk jelenleg nagyon jól áll 78%-al. Valakit vagy elkapott a hangulat és élvezte, vagy pedig az elején szörnyülködött egy sort és hamar abbahagyta majd elmondta minden szemétnek. Ha az RPG műfaj nagy rajongója vagy, nem vársz The Witcher 3 szintű játékot és szemet tudsz hunyni a grafikai (arcmimika és szájmozgás főleg!!) hiányosságok felett, akkor esélyes, hogy ugyanolyan jól fogsz szórakozni, mint én tettem."

Új hozzászólás Aktív témák