Új hozzászólás Aktív témák

  • Peddy789

    őstag

    Helo!

    Tegnap vasaroltunk ps4 prot felesegemmel, megneztem az osszefoglalot, hat nem semmi mennyi info van.

    Elso problemam, felesegem finn, itthon angolul beszelunk de hollandiaban lakunk. Foleg o fogja szerintem hasznalni a konzolt, nem en. Viszont szivesen jatszunk ketten.
    Nah most hova regisztraljunk? Finn account? vagy uk(angol nyelv plusz)? vagy holland?

    (1) Ha jol ertem es itt veszunk hollandiaban fizikai jatekokat akkor azokat nem tudjuk majd hasznalni ha finn az account?
    (2) Ha holland az account, akkor a ps storeban mindig minden hollandul lesz? (nagyon diegesito)

    (3) Accountol fuggoen nagyon masok a ps store-ban ajatekok arai? Illetve masok a jatekok is amiket kapunk a ps plus-al?

    (4) Ha a bankartyank holland cimen van, tudunk azal egyaltalan venni jatekokat egy finn ps storebol?

    (5) Erdemes hasznalt jatekokat venni? Pl itt van egy bolt a varosban, ahol pl 40 euro helyett 35 egy hasznalt jatek. De ps online shopban meg latok nagyon olcso dolgokat pl tekken 7 18 euro. Gondolom a digitalis vasarlas hatranya hogy nem fogom tudni tovabbadni mint egy fizikai jatekot? Ki honnan szokott jatekokat vasarolni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák