Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    Na hosszas civódás után vettem egy ASUS Strix Wireless 90YH00S1-B3UA00

    Mindenképp vezeték nélkülit szerettem volna, és sajnos nem sajnos az volt a másodlagos cél, hogy xboxal is menjen

    Nem sok fejhallgatóm volt, de a régi fajta Gold Sony után és egy kipróbált Astro A10 után ég és föld, itt éreztem előrelépést, mélyek nagyon nagyon jók, telt a hangzás, nem csúszik le a fejemről úgy mint a Gold, és nagyon stabil is, nagyon nagy a fejhallgató :D simán körbe éri a fülemet sőt...

    Minden irányból jól lehet hallani, hogy honnan jönnek, lőnek stb, sajnos a 7.1 PS-en nem megy, csak PC-n, de maréknyi játék van ami támogatja, szóval annyira nem hiányzik

    Most is picit meleg volt a fülemnél, kíváncsi leszek milyen lesz majd ha vissza jön a 30-40 fok, de szerintem mindegyik füles melegít

    amiket olvastam neten, hogy sokaknak nyomja a fejét, na én ezt nem éreztem, ami kicsit zavart az inkább az, hogy fekve szoktam játszani, és ha lehajtom a fejem, akkor a vállamhoz ér a fejhallgató, pláne ha be van dugva a mikrofon, ezt csinálhatták volna állíthatóra, mert gyakorlatilag bedugós, és hajlékony a vezeték és ezáltal állítható, de nem nagy mértékben

    a másik, hogy ha mozgatom a fejem, akkor az a szíj vagy micsoda nyikorog picit, de nem zavaró, + azt írták hogy 1-2 hét és meg is szűnik

    Microfon be van kapcsolva van egy kis fehér zaj, nem annyira vészes, de azért a goldnál nem volt ilyen, illetve ami még zavaró lehet, hogy ha be van dugva az usb vevője, akkor ha ki ha be van kapcsolva a fejhallgató a ps úgy érzékeli, hogy van fejhallgató, Így a TV-re nem adja ki a hangot

    Ugye nincs rajta chat/rendszer hang arány állítás sem, ez annyira nem is hiányzik, tökéletesen értettem a havert és még a játék is jól szólt

    Szóval hangminőségben messze veri szerintem a mezőnyt ebben az árban, már amennyire utána olvastam , inkább univerzális fejhallgatónak jó, már ha valaki hozzá szokott már a hivatalos sony fejhallgatók nyújtotta előnyhöz, de hangminőségben sehol sincsenek ehhez

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák