Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz prokxy #140853 üzenetére

    Lóf.szt, már megbocsáss, de Paracel Storm a legjobb. Amikor először láttam...azok a méteres hullámok, miközben hajóval aprítunk. Aztán amikor az óceánjáró átszabja a terepet. Meg a viharral járó hanghatások. Na ezen a pályán mutatta meg leginkább a levolution az erejét.

    Más: aki vehemensen szapulja a bf1 single részét: mondjatok már meghatározó single fps élményt az elmúlt 2 évből. Oké, Wolfenstein...már akinek bejön. Én az első részt sem vittem végig érdeklődés hiányában. Doom? Csak a nosztalgia viszi el. Szögegyszerű pályák, nulla sztori, ismétlem: csak a nosztalgia. Titanfall 2? Na ezt az agyonhájpolt valamit. Hát...ennek legalább végigvittem a szinglijét (a doomot is), de sok köszönet nem volt benne. Csúnya, lapos, semmitmondó. A multi meg...a horda mód jópofa volt, de amúgy inkább a cod, és ez nagy szó nálam.

    Értem, hogy a bf1 szinglije szar, de akkor mi a jó? A bf1 legalább technikai oldalon odaver, és szerintem a hangulattal sincs semmi baj.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák