Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Én most nemrég vettem G29-et, szerencsére BF akcióban. Egyet kell értenem a fórumtársakkal, egy bizonyos szinte alá nem érdemes adni. Hogyha kocaautós vagy és nem akarsz sokat költeni, akkor el kell fogadni hogy ez már úri huncutság és nem feltétlenül szükséges a játék élvezethez, ahogy sokan írták a GT Sport DS4-el is igazán élvezetes. Persze értem én hogy kormánnyal lenne igazi, én is azért vettem :) És a helyzet az hogy ha már kormány, érdemes meg legalább egy Wheel Stand Pro-t is alátenni, ami rögtön megdobja az árat. Ki kell matekozni hogy megér-e ennyi. Sajnos ha gagyi a pedál pl. az nagyon rontja az élvezetet, ha nincs FFB akkor sincs sok értelme (ez magánvélemény). Az a baj hogy sajnos PS4-hez nincs nagyon olyan kormány ami ár érték arányban bajnok lenne, a jók elég drágák (PS3-hoz a DFGT pl nagyon jó volt és nem volt nagyon drága).

    Azt is vedd figyelembe hogyha kipróbálod, és nem függesz rá az élményre, bármikor eladhatod. Ha viszont bejön a feeling és tényleg csak ritkán jutsz a játékig, szó szerint évekre le fog kötni a kormány mert nem lesz annyi időd hogy megund vagy hogy kimaxold a tartalmakat.

Új hozzászólás Aktív témák