Új hozzászólás Aktív témák

  • ImACeltic

    őstag

    Until Dawn pipa.

    Huhh, ez egy pulzus növelő játék a javából. :D PS exkluzív címhez hűen a grafika ott van a szeren, ahogy a horror hangulat is teljesen átjön, főleg ha sötétben játszol és megfelelő hangerővel, mint én. (nappal is leengedtem a redőnyt) Jump scare van benne bőven, a nagyja kiszámítható, de ez engem nem zavart. Az irányítás többnyire jó volt, bár 1-2 kameranézet megtud tréfálni, de engem nem zavart a kötöttség, mivel nem is vártam hatalmas szabadságot egy ilyen játéknál, nem is ez a fontos. Ami elsőre nekem furcsa volt az a játék hangzása, főleg a karakterek hangja, valahogy más volt, mint pl a Quantic Dream játékokban vagy a Life is Strange-ben. De 1-2 óra alatt megszoktam és már nem zavart. A játékbeli döntéseim pedig fontosak voltak a sztori, de főleg a karakterek túlélése szempontjából. Korábban olvastam valahol, hogy ez a butterfly effect kicsit átbaszós a játékban, de szerintem teljesen rendben volt.

    Ajánlom mindenkinek, aki szereti az interaktív filmeket és nem ódzkodik a horror műfajtól.

    Gamer(PS5, PC), sport fan.

Új hozzászólás Aktív témák