Új hozzászólás Aktív témák

  • Ipadipad

    tag

    válasz haddent #12964 üzenetére

    "Arra ott a PC, nézd meg hova jutott a PC gémer társadalom. Döglődik a saját szarában szépen szólva."
    rengeteg olyan konzol játék volt fent torrent oldalakon ami még megse jelent de már tört verziot le lehett tölteni..

    ezt sose értettem mintha konzol egy szent dolog lenne és ott senki nem csinálna semmit és mindenki tiszteségesen megvesz rá mindent ...

    Ripper03:
    Durva, hogy ezt még így fel is vállalod... Gyakorlatilag büszke vagy arra, hogy lopsz, gratulálok. Inkább nem is kommentálom a dolgot lsznek páran akik bővebben kifejtik helyettem.

    mért ne válaljam fel ? jobb lenne ha kamuznék és mondanám hogy igen megveszek mindent eredetibe és csúnya dolog lelopni..
    ugyan már... most mért kell ezen ennyire fent akadni ? nem értelek..

    Madwe:
    Nem tudom mit dolgozol, állítasz e elő értéket, de kiváncsi vagyok mit szólnál ha innentől kezdve senki nem venné meg a terméked, mert el is tudja lopni.

    Rácsgyárban dolgozom
    mit szolnék hozzá ? nem izgatna.. mivel olyan körülmények között dolgozok ahol nem sajnálnám ha meglopnák a céget.. (pl: nincs fütés)...
    plusz a tulaj is ott lop csal hazudik ahogy tud .. igy nekem semmi érdemem nincs abba hogy meglopják vagy sem.. én a napi 8 orát ledolgozom normálisan aztán felölem azt csinálnak amit akarnak csak adják oda a pénzem... jah hogy ha ingyen elvinnék a rácsót akkor honnan lenne fizetésem ? hát nem kellene félteni az emberkét.. fél évente új autó + xyz eu-s támogatás ...stb

    Mellesleg jailbrake=warez...
    hmm szoval tegyük fel ps3-mat jailbreakelem.. aztán felrakok rá egy alkalmazást amivel teljes értékét kitudom használni (nem a másolt játékokra gondolok) akkor már warezoltam ?

    L26bKz

Új hozzászólás Aktív témák