Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencus88

    nagyúr

    válasz Ipadipad #12972 üzenetére

    Zolar kollégát tudom csak idézni nagyon szépen leírta:

    Ez a te szegénységi bizonyítványod, illetve ez bizonyos társadalmi rétegé, akik azt hiszik, hogy minden ingyen van. Szerintem maradj mg a PC-nél a PS4 nem Neked való ;)

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Ipadipad #12972 üzenetére

    "ezt sose értettem mintha konzol egy szent dolog lenne és ott senki nem csinálna semmit és mindenki tiszteségesen megvesz rá mindent ..."
    A konzolosok sokkal kisebb százalékban törnek, persze itthon x360 chipelés teljesen elfogadott, de máshol nincs ez így... pc-n meg gyk. csak az 5 dolláros steam akciók meg az mmo-k tudnak bevételt generálni jóformán...

    Rácsgyáras részhez: ilyen hozzáállással nem nagyon lesz jobb munkahelyed - persze ha már 10+ éve ott szívsz s eleged van megértem hogy idegesít... ettől függetlenül nem látom az összefüggést hogy miért lenne jogod bármit is ellopni... lehet ps3-as játékokat 2-3000ért venni, ios andoid játékokat 0-1 dollárért venni, ingyenes flash játékokkal játszani, nem feltétlen kell a legfrisebbel játszani ha nem telik rá... Lenne pénzem egy üveg 1000 forintos Birkás borra de inkább ellopom a 4000es Bockot, mert nincs rá 4000-em de nekem az kell kategória (lehet amugy az 1000-est se venném meg, de a másik drága uh azt könnyebben idnoklom hogy miért lopom el) ha jobban belegondolsz...

    "hmm szoval tegyük fel ps3-mat jailbreakelem.. aztán felrakok rá egy alkalmazást amivel teljes értékét kitudom használni (nem a másolt játékokra gondolok) akkor már warezoltam ?"
    Már ne is haragudj de teljesen egyértelmű fogy miért akarnád te vagy bárki más feltörni a rendszert, s az a kb 10 ember aki linuxot tenne rá az nem fogja kifehéríteni az egészet... Mellesleg mi az hogy a teljes értékét? Pontosan tudni lehet mit tud az os, a hw, teljesen ki tudod használni, nem csak a hw-t vetted meg, hanem a rá írt sw-t is...

Új hozzászólás Aktív témák