Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Ipadipad #12960 üzenetére

    Nem tudom mit dolgozol, állítasz e elő értéket, de kiváncsi vagyok mit szólnál ha innentől kezdve senki nem venné meg a terméked, mert el is tudja lopni... És azt sem értem miért gondolod természetesnek hogy ha veszel valamit, a hozzá tartozó szolgáltatásokat ellophatod... Ha netről nem tudnád leszedni gondolom a boltba már nem járnál lopni lemezt?

    Személy szerint nincs lopott zeném, filmem, igaz többnyire amerikai szolgáltatásokat használok erre vpn-el előfizetéses rendszerben, de fizetek érte, nem lopok.

    A fő probléma még mindig ott leledzik, hogy ha neked ez drága mulatság, akkor ez nem neked való, tudtommal még itthon sincs olyan törvény ami alanyi jogon előírná hogy mindenkinek joga van az aktuális AAA címek játszásához, keresettől függetlenül... Persze könnyű arc nélkül neten keresztül lopni s még erkölcsi feszélyezést se érzel közben nem hogy veszélyt, értem én, de attól még belegondolhatnál mit teszel, mert az értékrendeddel gondok vannak ha ezt normálisnak gondolod szerintem...

    Mellesleg jailbrake=warez...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák