Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz bitpork #115105 üzenetére

    Hát egy állófűtés és biztonsági öv visszajelzés kikapcsolásért (ott voltam, nem töltöttem a srác mellett több mint 5 percet) 10.000 ft nem sok? mert minden egyéb dolog aktiválásért/deaktiválásért 5000/db , ami nekem sok, persze több ha én csinálok valamit és elcseszek és vontatóval vihetem a kocsit haza vagy a márkaszervizbe..... egy éve szintén soknak tartottam egy dsg szoftverfrissítést 60 ezerért, és pld nem is tudom, hogy megcsinálták-e....

    Bátornak nem mondom magam, inkább kérdezek mint ,hogy hülyeséget csinál az ember. De azt sosem bírtam, hogy mindenre ott a Google, de egyébként mindent elronthatsz dolog....... most ezt is egy kicsit olyannak érzem mint jó sok évvel ezelőtt mikor a linux rendszerrel ismerkedtem...... mindenre a válasz a Google, meg mit ronthatsz el, vagy úgy is elrontod mert nem értesz hozzá...... de építő dolgot nem kap az ember..... pár nappal ezelőtt valakinek többen írták a dsg alapbeállítását is, gondoltam b6-ra is megkérdezem, mielőtt bármit elrontok......

    no mind1, most van akkor egy vcdsm hibakódolvasásra, aztán majd valahol megfigyelem a nagyokat, mit hogyan csinálnak..... :)) :DDD

Új hozzászólás Aktív témák