Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, zafi következő meglepetése: 1 hete jöttünk haza kedden nyaralásból, amikor 130km belement és a toronycsapágyak megadták magukat... szerdánként fiunkat tornára hordjuk, úgy voltunk vele, hogy szerelőig ezt a 3x10km-t tesszük csak bele városban, kímélve... 1 hete szerdán semmi gond nem volt, ma indulnánk: gyanús volt, hogy nem akart nyitni rendesen a központi zár... beülve kijelző fekete, nem indul, akku kottára lemerült :U valami 1hét alatt csumára leszívta... gyorsan felszaladtam az F kulcsáért: annak halálközeli állapotban van az akkuja és már 3 hete be se volt indítva... gondoltam megyünk azzal, ha valami csoda folytán beindulna... indult is pöccre, gyerekülést átraktam gyorsan és azzal mentünk oda-vissza klíma nélkül... :) kérdés, hogy mi szívhatta le tökig az akkut? (felhoztam töltőre, tényleg 0ra le volt merülve) ...én a csomagtartó zárszerkezetére tippelek, ami szintén nyaraláskor kezdett szórakozni... azóta próbálgattam és zárt rendesen, de lehet hogy valami nem tökéletes benne és zárlatos?

    ui: nagyon fura az F a B Zafira után :) megszoktam, hogy azt jobban kell taposni, ennek meg sokkal direktebb a gázreakciója... asszony meg is jegyezte, hogy miért nyomom ennyire :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák