Új hozzászólás Aktív témák

  • laxius_

    tag

    válasz rudi #471 üzenetére

    Wario nagyon jo asszony nem tud leszakadni rola :)

    Amugy nekem ez a tipikusan MAGYAR hozzálllás nem tettszik hogy vesze valaki egy BMW -t és utana megis arról beszél hogy a MERCI milyen jó :)
    Ez tipikusan magyar virtus :)
    MInt ahogy ez az irigységből adódó fikázás is :)

    Szerintem téma off aztán go Wii :D

    Amugy nekem a nfs carbon nagyon bejön nem birok leszakadni rola... és Wii az első konzolom, de ha erőgépet akkarok lehet inkab PC-be bővítek be....

    Eddig azert nem volt konzolom mert nem láttam értelmét, Pc-n sokkal szebb volt minden game meg iranyitas i jobb volt ott főleg FPS...
    De most ez a Wii kontroller miatt muszaj volt venni egy Nintendot :D
    Szerintem főleg ezért is jo a Wii mert a sok pc-s megveszi mert nagyon állat az iranyitas meg a játékélmény...
    A megrögzött konzolosok meg vagy megveszik Wii plusz PS3 vagy csak PS3 mert ott teljesen más a felfogás ahogy észrevettem ott azért veszik meg PS3 mert erőgép, mint ahogy a cigányvajdának is mercije van mert az a menő :)

    Amugy meg igen 80ezres telefonnnal aki maszkal az pedig ne merjen tuntetni mert ez is azt bizonyitja hogy mindenki nagyon jol el van eresztve anyagilag....
    Minden csaladban van 1 auto meg 3 telefon....
    Csak az hogy mindenki jól áll anyagilag még nem jelenti azt hogy saját magával érdmes kiszurnia hogy csak azert mert premier többet ad valamiért...
    Mondjuk sokan megvették anno a 2millás plazmatévét amit most 200e ért dobnak utanad csak vidd már :)
    De annak se volt sok esze aki akkor megvette :D ebben talán egyetértünk :)


    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

Új hozzászólás Aktív témák