Új hozzászólás Aktív témák

  • TODI1111

    addikt

    válasz Viktor0610 #71896 üzenetére

    "Napi szinten találkozom 40000 forintos készülékár-kedvezményekkel"
    Akkor ez biztos város függő és én rossz helyen lakom, mert huszon éve vagyok telenoros de még soha nem kaptam ilyen jellegű készülék kedvezményt. Ezt úgy értem, hogy amikor bármelyik előfizetésem meghosszabbítottam akkor ugyan annyiba került a készülék mint annak aki betéved az utcáról. Az egyetlen különbség az volt, hogy én megkaptam volna részletfizetésre.
    Szerintem ügyfélmegtartással akkor kezdenek el foglalkozni ha már ott jár a dolog, hogy az ügyfél el akar menni. Szerintem az sem egy ügyfélmegtartó hozzáállás, hogy amikor elő lehetett rendelni a note 10+ készüléket akkor én is kértem csütörtökön délelőtt visszahívást. A kiváncsiság kedvéért megkértem két kollégámat, hogy ők is kérjenek (a két másik szolgáltatónál vannak) visszahívást pénteken délután. Az egyiket szombaton hívták vissza a másikat vasárnap (ha számít névsorrend szerint is előttük vagyok :D ) engem pedig a következő héten csütörtökön délután. Ezzel elérték azt, hogy nem hosszabítottam előfizetést hanem szerdán megrendeltem a készüléket máshonnan. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák