Új hozzászólás Aktív témák

  • st.hubertus

    tag

    Érdekes dolog ez a Pannon Bemutatóterem, és az ott történő vásárlás. Volt egy telefon, amire már jóideje fájt a fogam, és egyszer csak megjelent kemény 20 000 forintért az egyedi ajánlatok között. Mint kiderült egyedi ajánlat csak a bemutatótermekben van, és csak a kifutó termékekre vonatkozik. Mivel Bemutatóterem nincs minden megyeszékhelyen, így kikerestem, hogy mivel járok a legjobban, merre induljak Veszprémből. Gondoltam, legyen Győr, ott nem tévedek el, közel is van, stb... Hogy ne menjek potyára, előtte felhívtam a 1220-at, hogy van-e. Az ügyfélszolgálatos hölgy/csaj/leányzó mondta, hogy még van néhány darab. Mondom, remek, indulok, félre kéne tenni egyet. De azt nem lehet.. Akkor felhívnám a boltot. Olyan sincs, a Bemutatóteremnek nincs telefonszáma, csak a partnerüzleteknek. Csodás. Győr, erős szél, utolsó telefon. A doboz alapján már megjárt egy két helyet a készülék, elég lepukkant állapotban volt, de a telefon teljesen új, minden csillog villog, elégedett vagyok, hogy lett. És itt jön a dolog viccesebbik része. Én fel voltam készülve, hogy kemény 500 forintot elengednek a telefonom árából, plusz kapok egy ajándék sim kártyát 900 ft lebeszélhetőséggel, mint pár héttel ezelőtt, amikor egy másik szerződésem hosszabbították. Viszont a választott telefonom 3G-s volt, így abból a 20 000-ből csakhamar 10 000 lett, mínusz ~500 ft a bónusz miatt. És az ajándék simmel sem fukarkodtak, mert egy 2 500 ft-os Praktikumost vágtak hozzám.

    Úgyhogy én most éppen elégedett vagyok a Pannon árképzésével, mert ilyen tudású telefont nem sűrűn vágnak az emberhez ennyi pénzért.
    A Windows Mobile 5 magyarítását azért egy Verbatim CD-re írta csak hozzá a Pannon ;]

    Tanulság: azért jó lenne, ha aktív előfizetők vásárolhatnának a webshopon is kifutó készüléket.

Új hozzászólás Aktív témák