Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    Üdv.

    Nem tudom a kedves Telenor hol él, de lehetetlen hogy nem lehet őket elérni egy e-mailen keresztül.

    sztori a következő

    Idestova 2 éve küldözgetnek nekem vmi korábbi lakó számláját. Hogy majd felbontjuk a szerződést, eljárás, meg minden. 2 éve. A még nagyobb vicc hogy mostanában már ők se szaroznak, ideküldenek 28-án egy befizetendő számlát aminek esedékessége márc. 10.

    Namost oké hogy 1220, de én nem fogok azért pénzt fizetni, csak mert a kedves kollega nem képes felfogni, hogy a levelükben is látható Számlázási cím tök más mint ahol én (ill az előfizető valaha) lakom/lakott. Az egész telenor weboldalon meg egyszerűen nem létezik egy e-mail cím amire lehetne írni... Regisztrálni, űrlapot kitölteni pedig nem fogok, ez érthető ;)

    Nem, nincs kedvem sorokba állni az üzletekben, sem párszáz forintot költeni a 'kérjük tartsa a vonalat' telefonszám hívására...ha esetleg valaki tud valami egyéb megoldást, azt megköszönném.

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák