Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Deadzone41 #15418 üzenetére

    Nos, itt nem a relevanciáról van szó, hanem a pontos fogalmazásról. :U Tehát értem én amit mondasz és nálam sem releváns a dolog mindig, de ezt megúsztuk volna bizonyítás nélkül is, írtam ugyanis korábban, hogy elenyésző esetben fontos a dolog.

    De kapásból egy szituban mégis annak tartom: amikor pontosan ilyen sárga fényes, gyengén világított helyen vagyok, mint pl. egy belga étterem, vagy hasonló, vagy Londonban bármelyik pub: 6400-as iso garantált, sárga izzók garantáltak, sötétbarnára festett fa falak és alapvetően sötét dolgok garantáltak - de ez legyen már csak ráadás - és a napfényes wb-vel meghaltál, borítékolom. Atom sárgára készül el a képed, amit otthon majd úgy gondolod, szépen lehűtesz. Végülis ja.. csak utána az exposure csúszkát meg kell fogni és húzni kell rajta egy picit, ami azért iso6400 körül már fájdalmas lehet néha.

    Sokkal szebb az ilyen körülmények között úgy meglőtt képem, hogy a wb-t lentebb viszem kézzel LiveView alapján (azóta már fejből), mintha tojnék rá magasan és majd ACR-ben visszahűtöm. :U

    De köszöntük a konstruktív észrevételt :U Annak is kifejezetten örülök, hogy a #15410-ben írt "semmi jelentősége"-t kicsit már árnyaltad :) És tudod én sokat iszom. Vedelek mint állat. Sokszor vagyok extrém helyzetben. :)) :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák